تاریخ انتشار: 3-11-1396, 07:23 کد خبر: 1993 نسخه چاپی: چاپ
حضرت آیت الله علوی گرگانی:

مسئولین پیروی از ولایت فقیه را سرلوحه فعالیت ها قرار دهند

حضرت آیت الله علوی گرگانی گفت: اگر کسی پیرو دین و ولایت فقیه باشد، خود را از بزرگان دین جدا نداند و علما را دلسوزان جامعه بداند، قطعا اهل هدایت خواهد و گمراه نخواهد شد.

به گزارش طوبی گلستان؛ حضرت آیت الله علوی گرگانی پیش از ظهر امروز در دیدار جمعی از افسران ناجا به تلاش و خدمت رسانی بیشتر  به جامعه اسلامی و مردم انقلابی تاکید کردند و گفتند: اگر عمل برای رضای خدای باشد، قطعا ثواب آن دو چندان خواهد بود،در عین حال رضایت خدا در این چنین عملی است.

ایشان بر پیروی از ولایت فقیه، بصیرت افزایی و تببین مبانی دینی و ارزشی تاکید کردند و افزودند: راه پیروی کردن از دین و مبانی دینی، در دوری از هوای نفس و در مسیر حق و حقیقت بودن است.

معظم له عنوان کردند: اگر کسی پیرو دین و ولایت فقیه باشد و خود را از بزرگان دین جدا نداند و علما را دلسوزان جامعه بداند، قطعا اهل هدایت خواهد شد و گمراه نمی شود.

حضرت آیت الله علوی گرگانی گفتند: بهترین عمل این است که هر کاری  انسان انجام می دهد رضایت خدا را در آن کار درنظر داشته باشد؛ اگر این چنین باشد و این چنین فکر کنیم، عمل ما با برکت خواهد بود و آثار آن هم دو چندان می شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع چهار + چهار؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*