تاریخ انتشار: 25-10-1396, 11:44 کد خبر: 1958 نسخه چاپی: چاپ
فرمانده سپاه نینوا:

همیشه اقتصاد مقاومتی رمز پیروزی بوده و هست/ ما همه سیاست های امریکا را با شکست مواجه ساخته ایم

فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت: اقتصاد مقاومتی با تکیه بر دانش ها و داشته ها و با تکیه با انگیزه ها و تلاش مردم می تواند به مانند گذشته در حوزه تهدیدات اقتصادی کلید رمز پیروزی باشد.

به گزارش طوبی گلستان؛ سردار رحمت الله صادقی در اختتامیه سومین جشنواره ابوذر با بیان اینکه ما باید از رشادت ها و فداکاری های ابوذر برای همگان یک الگو بسازیم اظهار کرد: شهید ابوذر غفاری شخصیتی بود که هیچ گاه زیر باز ظلم و بی عدالتی نرفت، این شهید همیشه راستگو و درست سخن بود.

فرمانده سپاه نینوا تصریح کرد: این شهید حتی بعد از شهادتش کفن هم نداشت، پیامبر(ص) هم به او وعده داده بود که تو کفن نداری دوستداران تو تورا کفن خواهند کرد. شهید غلامرضا رهبر هم به مانند شهید ابوذر از هیچ تلاشی برای پیشبرد اهداف اسلام دریغ نکرد.

صادقی با بیان این مطلب که شهید رهبر به تبعیت از شهید ابوذر همیشه در راه رسیدن به خدا از تلاش بر نمیداشت خاطر نشان کرد: این مجموعه پیام هایی است که روح حاکم در جشنواره ابوذر را احاطه کرده است.

سردار صادقی تاکید کرد: موضوعاتی که در این جشنواره به عنوان گفتمان اصلی انقلاب مطرح شده است خواستگاه تمام انقلابیون است. مواردی همچون اقتصاد مقاومتی، امر به معروف اشتغال و معیشت از جمله مهمترین مواردی است که باید به آن اشاره کرد.

این مقام مسئول تصریح کرد: اقتصاد مقاومتی که امروز از اولویت بالایی برخوردار است ما شاهد هستیم که تنها راه برون رفت از این حجمه های شدید دشمن، اقتصاد مقاومتی است.

وی تاکید کرد: اقتصاد مقاومتی با تکیه بر دانش ها و داشته ها و با تکیه با انگیزه های مردم و تلاش مردم می تواند به مانند گذشته در حوزه تهدیدات اقتصادی کلید رمز پیروزی باشد.

فرمانده سپاه نینوا با بیان این مطلب که باید ظرفیت های ملی را برای مردم مهیا کنیم ابراز کرد: مردم با عنایت به تولیدات داخلی و خرید کالاهای داخلی اقتصاد مقاومتی تقویت کرده و به کمک اقتصاد کشور بیایند، مردم باید به این کار اهمیت دهند دولت هم باید در این راه قدم بردارد.

سردار صادقی با بیان این مطلب که تمام این موضوعات در جشنواره موضوعات دقیق و حساب شده بود افزود:ما در حوزه انقلاب اسلامی به واسطه حرکت ناب حضرت امام (ره) اسلامی را تقویت کرده است که امروز در مقابل تمام ابر قدرت ها ایستاده است و این ثمره حرکت امام(ره) و شهدای این مرز و بوم بوده است.

وی متذکر شد: این دشمنی تا زمانی که محور حرکت مردم ما انقلاب اسلامی است ادامه دارد و هیچ گاه دست از دشمنی بر نمی دارند. این استمرار حرکت انقلاب اسلامی در راهبرد های موفق، تنها عاملش اسلام ناب و انقلاب اسلامی است.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه ما همه سیاست های منطقه ای امریکا را با شکست مواجه ساخته ایم تاکید کرد: این افتخار بزرگی است برای مردمی که "الله" را رب خود می دانند و پشت شهدای خود ایستاده اند و این جریان را تثبیت می کنند .

فرمانده سپاه نینوا در پایان گفت: ما کاری کردیم که کشورهای زیادی الگوی جوانان کشورش را جوانان و دلیر مردان کشور ما، قرار داده اند. باید مجدد پیام شهید بهشتی را به امریکا گفت که ای امریکا از ما عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع هفت + دو؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*