تاریخ انتشار: 21-10-1396, 08:29 کد خبر: 1946 نسخه چاپی: چاپ
امام جمعه بندرترکمن:

تجربه فتنه سال 88 به کمک مردم آمد / عظمت انقلاب اسلامی بر کسی پوشیده نیست

امام جمعه شهرستان بندر ترکمن گفت: در قضایای اخیر تجربه فتنه سال88 به کمک مردم آمد و مردم راه خودشان را با بیگانگان به خوبی جدا کرده اند.

حجة الاسلام والمسلمین محمد صالح منصوری در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی طوبی گلستان اظهار کرد: امروز 38 سال از انقلاب اسلامی ما می گذرد و در عرصه های مختلف امریکا و عیادی آنها فشارهایی را به جامعه ما از لحاظ اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی وارد کرده اند.

امام جمعه شهرستان بندرترکمن با بیان اینکه همیشه ملت ما در کنار رهبری ایستاده است خاطر نشان کرد: رهبری مقتدر ما با تدابیری زیبا و مدیریت تیز بینانه تمام نقشه های دشمنان اسلام نقش بر آب کرده است.

حجة الاسلام منصوری تاکید کرد: این بار هم دشمن ما با طرح نقشه های جدید به فکر ضربه زدن به این انقلاب و نظام بوده است، ما شاهد بودیم که انگلیس و عربستان هم به خوبی نقش خودشان را در قضایای اخیر نشان داده اند تا در داخل کشور احساسات مردم را جریحه دار کرده و آشوبی به پا کنند.

وی با اشاره به اینکه اعتراض نسبت به معیشت و گرانی حق مردم بوده است تصریح کرد: ما انقلاب کرده ایم تا مردم ما در رفاه و آرامش باشند. آزادی درست و اعتراض به گرانی حق مردم بوده و هست اما از این اعتراضات سوء استفاده شد و عده ای این تحصن ها را به انحراف کشانده اند.

امام جمعه شهرستان بندرترکمن تاکید کرد: وقتی که ایت تحصنات و تجمعات گرانی را به انحراف کشیده اند مردم ما زود هم متوجه شده اند و با توجه به تجربه ای در سال 88 به دست آورده بودند به خوبی راه خودشان را با بیگانگان جدا کرده بودند.

منصوری با تاکید بر این مطلب که مردم ما همیشه هوشیار خواهند بود بیان کرد: مردم ما خوب می فهمند کسی که پرچم جمهوری اسلامی ایران را به آتش میزند، پرچمی که منقش است به نام مقدس "الله" و "الله اکبر" و شعار هایی که به قرآن و اسلام داده اند اینها دلسوخته نظام و معترضان واقعی نبوده اند و یک عده از خدا بی خبر بودند که خواستند ضربه به انقلاب بزنند.

وی در پایان با بیان اینکه عظمت این انقلاب بر کسی پوشیده نیست گفت: الحمدالله مردم ما باز هم شگفتی آفریدند و با حضور خود در صحنه ها یک بار دیگر درخت انقلاب را تقویت کرده اند تا درسی شود به حال کسانی که خیال می کنند این انقلاب به این راحتی می شود از بین برد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع هفت + دو؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*