تاریخ انتشار: 7-10-1396, 09:50 کد خبر: 1887 نسخه چاپی: چاپ
رییس دانشگاه آزاد اسلامی گرگان:

فعالین دیروز فتنه وزیران امروز نظام اسلامی‎اند/ منحرفین از مسیر ولایت منفور امت انقلابی هستند

رییس دانشگاه آزاد اسلامی گرگان تبیین درست فتنه و بیان جزییات آن را وظیفه نخبگان دانست و روی کار آمدن دو وزیر فعال فتنه و مجلس بی تفاوت نسبت به این مسئله را نتیجه سکوت خواص خواند.

به گزارش طوبی گلستان به نقل از دانشجوسلام؛ حجت الاسلام دکتر طاهری در جمع اساتید دانشگاهای استان در خصوص  فتنه سال ۸۸ گفت: در مرور حوادث سال ۸۸ بحث ما بر سر سران فتنه نیست چرا که حساب آنها جداست بلکه گلایه ما از کسانی  است  خود را در ظاهر سرباز نظام می دانند اما در باطن با فتنه گران همراه اند و یا به خاطر  اینکه ممکن است  با اعلام موضع خود حمایت برخی جریانات را از دست دهند سخنی نمی گویند.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی گرگان افزود: هر سخنی که مقام معظم رهبری بر زبان می آورند حساب شده  است از اینرو تاکید و حساسیت ایشان به کلمه فتنه یقینا  دارای معنی و با اهمیت می باشد.

۲۲ گناه نابخشودنی فتنه گران از دید رهبری

نماینده سابق مجلس ادامه داد: از سال ۸۸تا ۹۲ دفتر آقا ۲۲ گناه نابخشودنی فتنه گران را منتشر کردند و نادیده گرفتن این سخنان در انتخابات ۹۲ خود را نمایان کرد که در آن سال شش نفر از فعالین فتنه به عنوان وزیر به مجلس راه پیدا کردند که با حرکت مجلس در آن زمان دو نفر از آن تعداد به عنوان وزیر انتخاب شدند.

مجلس بی تفاوت  به فتنه و وزرایی حامی فتنه نتیجه سکوت خواص

وی گفت: این رفتارها نتیجه سکوت خواص و نخبگانی است  که  نسبت به سخنان رهبری  حساسیت نشان ندادند و سکوت اختیار کردند.

طاهری اظهار کرد: متاسفانه  این کوتاهی ها همچنان ادامه دارد و امروز شاهدیم علاوه بر اینکه در دولت چند وزیر فعال فتنه حضور دا رد در عین حال مجلسی بی تفاوت نسبت به این مسئله هم  تشکیل شد و باعث شد در دوره جدید سه وزیری که در دوره قبل رد صلاحیت شدند دوباره رای بیاورند.

فتنه گرانی که امروز در نظام اسلامی وزیرند!

وی افزود: با وجودیکه  در حال حاضر این افراد  در دولت حضور ندارند اما رییس جمهور فقط در صدد بود با معرفی آنان و گرفتن رای اعتماد حمایت از این جریان را نشان دهد.

رییس دانشگاه آزاد گرگان بیان کرد: نظام اسلامی،  مردم سالارترین نظام دنیا ست چرا  که تنها در این نظام است که کسانی که در براندازی آن نقش ایفا کردند دوباره بدون عذرخواهی توانستند در آن مسئولیت کسب کنند.

طاهری تصریح کرد: طبق اظهارات ابطحی از محکومین فتنه تقلب بهانه ای بود برای ابطال انتخابات و در  صورت برگزاری مجدد  این جریان در صدد بودند که با نظارت سازمانهای بین الملی انتخابات را در کشور برگزار کنند.

نخبگان مصداقهای جزئی را برا مردم بیان کنند

وی ادامه داد: با این حرکت  یکی از اصول اصلی انقلاب  به نام استقلال مورد خدشه قرار می گرفت و همان بلایی که پس از یک سال برسر دولت مصر آمد بعد از سی و یک سال در کشور ما ایجاد می شد.

رییس دانشگاه آزاد گرگان گفت: مقام معظم رهبری در دیدار نخبگان بیان کردند به علت اینکه ایشان در اعلام اسامی افراد محدودیت دارند و صرفا به بیان کلیات می پردازند از اینرو وظیفه نخبگان است که جزییات و مصداقها را به مردم معرفی کنند.

روحانی و احمدی نژاد مصداق سخنان رهبری

طاهری با اشاره به سخنان امروز رهبری گفت: مصداق عینی سخنان آقا هم روحانی و هم احمدی نژاد بوده است.

وی ادامه داد: خط امامی های دیروز که امروز ضد امام عمل می کنند و  امثال احمدی نژادی که دیروز در خط رهبری بود و امروز آب به آسیاب دشمن می ریزد مصداق این سخن رهبری بودند.

رییس دانشگاه آزاد گرگان گفت: مردم با کسی عقد اخوت نبستند و هر کس که از مسیر ولایت  قدم کجی بگذارد پایش را قلم خواهند کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع شش + دو؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*