تاریخ انتشار: 2-10-1395, 17:38 کد خبر: 180 نسخه چاپی: چاپ
آیت الله شاهرودی؛

شهدای کشور ما در حال حاضر امنیت چند کشور را تأمین کرده اند

نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری گفت:امروزه نه تنها در کشورمان امینت برقرار است بلکه در دور دستها و چند مرز آن طرف تر جوانهای ما مشغول جانفشانی می باشند.

به گزارش طوبی گلستان؛ آیت الله عبدالهادی شاهرودی نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری عصر امروز در مراسم هفتمین روز شهادت سید مهدی حسینی بعد از ابراز تسلیت به خانواده شهید حسینی اظهار کرد:شهدایی که در حال حاضر در مراسماتشان شرکت میکنیم اینها جانشان را فدای اسلام کرده اند.

آیت الله شاهرودی تصریح کرد: این شهدای که میشناسیم، آنها برای دفاع از اسلام و در اطاعت از رهبری خود، در راه خدا گام برداشته و شهید شده اند.

نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اهداف بلند شهداء ادامه داد: هیچ کدام از شهداء نیتشان برای اهدافی غیر از اخلاص و اسلام نبوده است.   

وی امنیت حاصله را مرهون شهداء دانست و خاطر نشان کرد: امروزه نه تنها در کشورمان امینت برقرار است بلکه در دور دستها و چند مرز آن طرف تر جوانهای ما مشغول جانفشانی و دفاع از حرم می باشند.

شاهرودی تاکید کرد: امروز جوانهای های ما همان رفتار و همان نیتی دارند که شهدای ما در دوران دفاع مقدس داشته اند، همین باعث می شود جوانانی با نشان مدافع حرم امنیت چندین کشور را در دست بگیرند و مدافع اسلام باشند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع یک + سه؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*