تاریخ انتشار: 13-08-1396, 12:30 کد خبر: 1683 نسخه چاپی: چاپ
دکتر کریمی اول:

قصد امریکا خشکاندن ریشه اسلام است / ملت ما گوش به فرمان رهبری هستند

جانشین سابق سپاه نینوا گفت: قصد امریکا خشکاندن ریشه اسلام است و در این راه تمام همت خود را به کار بسته اند.

به گزارش طوبی گلستان؛ صبح امروز همزمان با برگزاری مراسم باشکوه راهپیمایی 13 آبان با حضور مردم بصیر و انقلابی شهرستان مراوه تپه برگزار شد که دکتر حسین کریمی اول سخنران این مراسم بود.

جانشین سابق سپاه نینوا اظهار کرد: آمریکا اقدامات بسیار ناجوانمردانه و خصمانه ای علیه ایران اسلامی چه قبل از انقلاب و چه بعد از انقلاب اسلامی انجام داده است. این اقدامات عبارتند از روی کار آوردن رضا خان قلدر، کودتای 28 مرداد. امثال مصدق چون به آمریکا اعتماد کرد اولین قربانی آمریکایی ها شد.

وی در ادامه اقدام آمریکا علیه ایران اسلامی را شروع دشمنی ها بیان کرد و  تصریح کرد: سومین اقدام امریکایی ها ضمن اینکه از شاه کاملا حمایت می کرد و بدینوسیله اقدامات جاسوسی خود را می کردند و بهره می بردند بعد از پیروزی انقلاب اسلامی که دیگر دستش از ایران کوتاه شد، بلافاصله دشمنی هایش علیه ما شروع شد و گروه ها چریکی را تشکیل و تحریم ها را آغاز کردند و بسیاری دیگر از جنایات را بوجود آوردند که قابل شمارش نیست.

کارشناس مسائل سیاسی منطقه با بیان اینکه اقدامات دیگر امریکا از جمله جنگ 8 ساله و یا جنگ نفت کش ها را راه انداختند، افزود: همه این جنایت ها ریشه در جنایات و اقدامات خصمانه آمریکا دارد.

دکتر حسین کریمی اشاره ای به موضوع برجام بعنوان یکی از اقدامات خصمانه آمریکا بیان نمود و خاطر نشان کرد: آمریکایی ها کسانی اند که دقیقا در مقابل برجام ایستاده اند و دقیقا عهدی را که بسته بودند شکستند.

جانشین سابق سپاه نینوا تاکید کرد: ما نباید به آمریکا اعتماد کنیم، نباید خودمان را به لبخندهایش دلخوش کنیم زیرا که آمریکا اول جنایتکار عالم است، اول تروریست عالم است، تا زمانی ریشه اسلام و انقلاب اسلامی را به زعم خودشان خشک نکند دست بردار نیستند.

وی در پایان یادآور شد: اگر ما گوش به فرمان امام (ره) و مقام عظمی ولایت امام خامنه ای (حفظه الله) باشیم صد در صد بدانیم آمریکا که نه حتی بزرگ تر از آمریکا هم نمی تواند هیچ غلطی نمی تواند در مقابل ملت ایران اسلامی بکند.

در پایان نیز ایستگاه نقاشی با عنوان مهمانی لاله ها با همکاری اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، اداره آموزش و پرورش و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مراوه تپه برگزار گردید و در پایان به دانش آموزانی که نقاشی برتر داشتند جوایزی اهداء گردید .

قصد امریکا خشکاندن ریشه اسلام است / ملت ما گوش به فرمان رهبری هستند

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع پنج + پنج ؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*