تاریخ انتشار: 20-07-1396, 07:21 کد خبر: 1599 نسخه چاپی: چاپ
نماینده ولی فقیه در استان گلستان:

باید در برابر هجمه های تبلیغاتی صهیونیست ها ایستادگی کنیم/ جهان تبلیغات در دستان صهیونیست هاست

نماینده ولی فقیه در استان گلستان با بیان این مطلب که خداوند مروجان دینش را از میان بهترین انسان ها انتخاب کرد افزود: در حال حاضر عوامل تبلیغاتی در جهان در اختیار صهیونیست هاست و ما باید در برابر این جبهه کفر بایستیم.

به گزارش طوبی گلستان به نقل از کاسب امین؛ "سید کاظم نورمفیدی" نماینده ولی فقیه در استان گلستان در همایش روئسای شورای هماهنگی کشور در گرگان گفت: اهمیت تبلیغات در میان جنود رحمانی و جنود شیطانی، هم خداوند متعال و هم شیطان هر دو به این مسئله مهم و نقشی را که تبلیغات می تواند داشته باشد، توجه دارند.

وی افزود:اهمیت مئسله تبلیغات از طرف خداوند متعال بیان شده است و در برخی از روایات دیدم که پیامبر فرمود می خواهید به شما خبر دهم که جمعیت هایی که جزو پیامبران و شهدا نیستند اما انبیا و شهدا در روز قیامت به جایگاه آنان غبطه می خورند، سوال می شود آنان که نبی و شهید نیستند چه کسانی هستند، کسانی هستند که خدا را در نظر مردم محبوب و مردم را در نظر خدا محبوب قرار می دهند.

نماینده ولی فقیه در گلستان در بخش دوم سخنان خود اظهار کرد: با تبلیغات و نصایحی که دارند مردم را به راه می آورند وقتی به راه آمدند محبوب خدا هم می شوند. خداوند مروجان دینش را از میان بهترین انسان ها انتخاب کرد. انبیا همه مروج و مبلغ راه خدا هستند. خدا آنان را از میان بهترین های عالم انتخاب کرد و تبلیغات و تبلیغ دین و ارزش های دینی بسیار مهم است و این از سوی جنود رحمانی است.

آیت الله نور مفیدی تصریح کرد: از سوی ایادی شیطان هم به مسئله تبلیغات هم پرداخته شده است و دنیا را با تبلیغات و راه های انحرافی تبلیغی می چرخانند. اگر این تبلیغات در دست آنها نبود، نبود خیلی در نقشه های شیطانی خود توفیق پیدا نمی کردند.

وی گفت: در جهان حاضر، عوامل تبلیغی در اختیار صهیونیست هاست و آنان هم به اهمیت کار توجه دارند. این را از شیطان فرا گرفته و از راهی که ممکن باشد وارد شوند وارد می شوند. باید بیش از این ها به مسئله تبلیغات عنایت داشته باشیم و تبلیغات متناسب با آنچه که امروز داریم و به دست آوردیم، این انقلاب بزرگ و با عظمت، با اوضاع و احوال جهانی متناسب نیست.

نماینده ولی فقیه در گلستان تاکید کرد: خیلی باید در این مسئله تحولات اساسی و بنیادی ایجاد کرد. آمریکایی ها که مرکز شیطان بزرگ هستند، آنقدر نیروهای آماده و تشنه را تربیت کرده اند که باید فکری برای آنها کنیم و در برابر هجمه های آن ها بایستیم.

"آیت الله نور مفیدی" با بیان این مطلب که ما نسبت به ایام اللهی که داریم، توجه بیشتری کنیم و نیرو های انقلابی باید خودشان را در میدان عمل نشان دهند. وقتی مردم با مظاهر انقلاب مواجه می شوند ( همه مسئولان از جمله یران قوا) و سلامتی که همه از آن صحبت می کنیم، مواجه شوند انقلاب ما بیمه خواهد بود و هیچ مشکلی پیدا نخواهیم کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع دو + سه = (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*