تاریخ انتشار: 18-07-1396, 07:33 کد خبر: 1590 نسخه چاپی: چاپ
حجت الاسلام رسایی در گرگان :

ادعای خالی بودن خزانه جنگ روانی بود / ترامپ بوسیله برجام سر ما را خواهد برید

نماینده سابق مجلس گفت : خزانه خالی جنگ روانی علیه مسئولین و مردم بود تا بگویند چاره ای جز مذاکره نداریم و حتی نحوه توزیع سبد کالا هم برای این بود که نشان بدهیم ما یک ملت گرسنه ایم .

به گزارش طوبی گلستان؛ حجت الاسلام والمسلمین حمید رسایی عصر امروز دوشنبه 17 مهرماه در نشست خبری با خبرنگاران استان گلستان اظهار کرد : ادعای خالی بودن خزانه در ابتدای دولت یازدهم در دانشگاه تهران در همین ایام و یک بار دیگر هم در سفر رئیس جمهور به آمریکا در فرودگاه جان اف کندی توسط رئیس جمهور صورت گرفت در حالیکه هچ عقل سلیمی در برابر دشمنی که دنبال شکست توست چنین ادعایی را مطرح نمی کند .

رسایی افزود: خزانه خالی جنگ روانی علیه مسئولین و مردم بود تا بگویند چاره ای جز مذاکره نداریم و حتی نحوه توزیع سبد کالا هم برای این بود که نشان بدهیم ما یک ملت گرسنه ایم .

وی اشاره کرد : در حالیکه شاهد ولخرجی ها و بریز و بپاش ها در دولت هستیم و بودجه های جاری بجای اینکه کاهش بیابد زیاد شده و بر عکس بودجه های عمرانی کمتر شده است .

مدیر مسئول هفته نامه 9 دی در مورد فعالیت نشریه اش گفت : این هفته نامه در زمان روحانی چهار بار توقیف شد اما هر چهار بار تبرئه شد و در زمان احمدی نژاد هم یک بار توقیف شد که آنجا هم تبرئه گشت .

رسایی ادامه داد : متاسفانه نگاه دولت از ما حمایتی نیست و فعلا با سختی به انتشار هفته نامه ادامه می دهیم .

وی در خصوص تهدیدات ترامپ گفت : بر خلاف جریان رسانه ای و برخی دولتمردان که مدعی اند ترامپ برجام را پاره می کند و یا از آن خارج می شود من معتقدم که این اتفاق نمی افتد .

رسایی خاطرنشان ساخت : اتفاقا ترامپ بوسیله برجام سر ما را خواهد برید و به هیچ وجه اگر ذره ای عقل داشته باشد می توانند هر چه بخواهند از برجام بدست آورند .

انتهای پیام /

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع پنج + پنج ؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*