تاریخ انتشار: 13-07-1396, 09:11 کد خبر: 1576 نسخه چاپی: چاپ
امام جمعه بندرترکمن:

مجلس با تصویب برجام در 20 دقیقه به نظام و خون شهدا خیانت کرد/ عدم تحقق 95 درصد از وعده‎های دولت در برجام

امام جمعه بندرترکمن گفت: مجلس شورای اسلامی با تصویب برجام در 20 دقیقه به نظام مقدس جمهوری اسلامی و خون شهدا خیانت کرد.

به گزارش طوبی گلستان؛ حجت‎الاسلام محمدصالح منصوری امروز در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در بندرترکمن، با اشاره به نقض مکرر آمریکا در مسأله برجام، اظهار کرد: هر جایی که به فرامین ولایت و علما گوش نکردیم کتک خوردیم، مقام معظم رهبری در آن زمان به مسؤولان هشدار دادند که مراقب لبخند و خدعه دشمن باشند و به لبخند و ماسکی که دشمن زده اعتماد نکنند.

وی با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی با تصویب برجام در 20 دقیقه به نظام مقدس جمهوری اسلامی و خون شهدا خیانت کرد، تصریح کرد: متأسفانه با وجود اهمیت فراوانی که برجام داشت تنها در 20 مصوب شد که این اقدام خیانت به برجام و جامعه اسلامی بود.

* دولت و مجلس مقابل نقض عهد آمریکا هیچ اقدام متقابلی نداشتند

امام جمعه بندرترکمن با بیان اینکه امروز آمریکا در حالی مذاکره دوم را مطرح می‎کند که هنوز به تعهدات مذاکرات قبلی پایبند نبوده است، بیان کرد: آمریکا با درخواست مذاکره دوباره می‎خواهد محدودیت‎های دیگری برای ایران ایجاد کند که مسؤولان باید مراقب باشند.

منصوری با اشاره به وعده‎های دولت در خصوص برجام و رفع مشکلات کشور، اذعان کرد: گرچه دولتمردان برجام را آفتاب تابان می‎دانستند و از حذف تحریم‎ها خبر می‎دادند اما امروز 95 درصد از وعده‎های دولت در مسأله برجام محقق نشده است.

وی با بیان اینکه دولت و مجلس شورای اسلامی در مقابل نقض عهد آمریکا هیچ اقدام متقابلی نداشتند و تنها به سخنرانی اکتفا کردند، تصریح کرد: دولت و مجلس شورای اسلامی که بارها اعلام کردند با نقض عهد آمریکا آنها هم نقض عهد می‎کند امروز پاسخ دهند چه کردند؟ در حالی که آمریکا به بهانه‎های واهی اموال ما را مصادره می‎کند دولت و مجلس شورای اسلامی چه اقدامی انجام دادند؟

*برخی افراد با تفکر لیبرالیسم در حکومت حضور دارند/ تفکر لیبرالیسم خواستار تعامل است حتی با دشمن

امام جمعه بندرترکمن با بیان اینکه عدم اعتماد به دشمن را بزرگترین درس برجام دانست و خاطرنشان کرد: همانطور که در قرآن کریم و روایات آمده و امام راحل و مقام معظم رهبری نیز به آن تأکید کردند نباید به دشمن اعتماد کرد.

منصوری برجام را یک تجربه تلخ خواند و ابراز کرد: برجام باید درسی برای آیندگان باشد تا هیچ‎گاه به آمریکای جنایتکار اعتماد نکنند.

وی با بیان اینکه متأسفانه امروز برخی از افراد دارای تفکر لیبرالیسم در حاکمیت حضور دارند، مطرح کرد: تفکر این افراد تعامل است حتی با دشمن، حال آنکه با دشمن نمی‎توان تعامل کرد.

امام جمعه بندرترکمن با اشاره به آیه « فَاستَقِم کَما أُمِرتَ...» تأکید کرد: گرچه تا جایی که می‎شود باید صلح کرد اما وقتی صلح امکان‎پذیر نبود باید ایستادگی و مقاومت مقابل دشمنان در دستور کار باشد.

منصوری یادآور شد: متأسفانه برخی برای فریب مردم و جمع‎آوری رأی برجام را علم کردند که جز خسارت نتیجه دیگری نداشت.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع چهار + چهار؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*