تاریخ انتشار: 5-07-1396, 12:42 کد خبر: 1548 نسخه چاپی: چاپ
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی:

قلم اگر در زمان تکلیف بلغزد عاشورا پدید می اید/ هر صاحب عمامه ای در راستای انقلاب گام برندارد خائن است

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: قلم اگر در زمان تکلیف بلغزد موجب به وجود آمدن حادثه عاشورا است.

به گزارش طوبی گلستان؛ حجة الاسلام والسملمین احمدرضا احمدی در مراسم قلم عاشورایی در انجمن هوران اظهار کرد: کربلا یک واقعه است و عاشورا یک فاجعه است، عاشورا بر اثر زیاده خواهی و دنیا پرسی بوده است، امام حسین(ع) یک واقعه پدید آورد ولی یزید یک فاجعه به وجود آورده است.

حجة الاسلام احمدی با اشاره به اهداف قیام امام حسین(ع) متذکر شد: حادثه ای که در کربلا به وجود آمد قلب هر انسانی را می سوزاند هر انسانی امروزه به امام حسین(ع) نیاز دارد، حسین متعلق به بشریت است، آرامش انسان با یاد حسین آنگاه تعمیق پیدا می کند که معرفت به امام حسین پیدا شود.

وی تصریح کرد: هر کسی که به طور کامل معرفت به امام حسین(ع) پیدا کند آنوقت است که او را احترام میکند و در راه او گام بر میدارد، سند این سخن آن دانشمند مسیحی است که عظمت این امام را فهمید و آن درک کرده است و شیفته آن امام شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بیان کرد: هیچ شهیدی در عرصه نبرد با کفار بدون فرهنگ حسینی به میدان نیامده است، الگو و مظهر همه شهیدان ما امام حسین(ع) بوده است، با تمسک به این امام توانستند به در مقابل کفر به پیروزی برسند، این امام مظهر اسلام و بشریت است و در مقابل یزید مظهر کفر بوده است.

احمدی با بیان اعجازی از امام حسین(ع) متذکر شد: امام حسین(ع) همه وجودش و دار و ندار و زندگی اش را در راه خدا فدا کرده است، کسی که با خدا معامله کند خدا هم زندگی اش را رستگار می کند، هدف حسین هدف الهی بوده است. این جفا در حق این امام بوده است اگر بگوییم جنگ عاشورا را جنگ قبیله ای است.

وی با بیان این سوال که آیا امام حسین برای عصیان و عزاداری قیام کرده است؟! ادامه داد: امروز اسلام در خطر است، قرار بوده که یک بوزینه پرست جایگاه پیامبر(ص) بنشیند، این امام ما در زمان مناسب به تکلیف عمل کرده است و درصدد ایستادگی در مقابل کفر ایستادگی کرده و به شهادت رسیده است. امروزه هر جایی غیر از زیر پرچم امام حسین(ع) باشیم پرچم کفر است.

قلم اگر در زمان تکلیف بلغزد موجب به وجود آمدن حادثه عاشورا است

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خطاب به اصحاب رسانه تاکید کرد: قلم اگر در زمان تکلیف بلغزد موجب به وجود آمدن حادثه عاشورا است، دهان اگر جایی که قرار است سخن بگوید سکوت اختیار کند خیانت کرده است.

حجة الاسلام احمدی متذکر شد: در زمان پیامبر(ص) قرار شد جانشین شراب خوار انتخاب شود یک عده فقط غصه خوردند، این غصه خوردن دردی را دوا نمی کند، در فته سال 88 عده ای فقط غصه خورده اند و همراهی نکرده اند. انقلاب اسلامی فرد انقلابی می خواهد نه غصه خوار و باید در میدانها حضور پیدا کرد.

برای بقای انقلاب هزینه باید کرد

وی با بیان اینکه برای بقای انقلاب و اسلام باید هزینه داد تاکید کرد: امثال حضرت علی اکبر و حضرت زینب باید برای اسلام فدا شوند تا دین خدا پابرجا بماند، اگر امام حسین(ع) شهید نمی شد امروزه دین و اسلامی باقی نمی ماند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بیان کرد: گاهی اوقات انقلاب اسلامی با هزینه های مانند دفاع مقدس بیمه می شوند و گاهی اوقات این شهدای مدافع حرم مشغول هزینه کردن انقلاب اسلامی و بیمه آن هستند. بدخواهان بدانند تا خورشید زنده است عاشورا زنده است و تا عاشورا زنده است انقلاب اسلامی زنده است.

هر صاحب عمامه ای در راستای انقلاب گام برندارد خائن است

احمدی تصریح کرد:  هر صاحب عمامه ای که در راستای اسلام و انقلاب گام برندار آن چیزی که بر سر اوست عمامه نیست مقداری پنبه است، این فرد هیچ فایده ای برای اسلام ندارد. روحانیتی که در مواجه با انحراف تمام هستی خود را در دست میگیرد ارزش پیدا میکند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با بیان اینکه برخی ها حاضر نیستند شهید حججی را شهید بنامند متذکر شد: این نهایت خیانت به اسلام است، اگر صد ها کنفرانس بیداری اسلامی به وجود می آمد نمیتوانستند اینقدر بیداری اسلامی به وجود می آوردند ولی شهید حججی به وجود آورد، آن وقت آقایی که نه تنها مطلبی در مورد شهید در صفحات شخصی خود منتشر نکرده است بلکه او را شهید هم قلمداد نکرده است. این یک خیانت به اسلام است.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع چهار + چهار؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*