تاریخ انتشار: 23-09-1395, 20:30 کد خبر: 145 نسخه چاپی: چاپ
فرمانده گروه مهندسی رزمی45 جواد الائمه(ع)؛

برای ایجاد این امنیت پایدار خونهای زیادی ریخته شده/شهید حسینی به آرزوی قلبی خود رسیده است

فرمانده گروه مهندسی رزمی45 جواد الائمه(ع) گفت: این امنیت حاصل شده مخصوصاً در شهر های کردستان و سیستان و بلوچستان حاصل زحماتی است که جوانان با غیرت ما انجام داده اند.

به گزارش طوبی گلستان؛ سرهنگ ولی الله آقایی فرمانده گروه مهندسی رزمی 45 جوادالائمه(ع) در مراسم وداع شهید امنیت سید مهدی حسینی با اشاره به رشادت های شهدای مدافع حرم اظهار کرد: بابت ذره ذره از خاکهای کردستان خونهای زیادی ریخته شده است، این خون های پاک شهدا حاصل آن از دست ندادن ذره ای از خاک ایران است.

آقایی در ادامه با اشاره به امنیت حاصل شده در کشور ایران اشاره کرد و تصریح کرد: این امنیت حاصل شده مخصوصاً در شهر های کردستان و سیستان و بلوچستان حاصل زحماتی است که جوانان با غیرت ما در مقابل دشمن ایستادگی کرده و جانشان را فدای اسلام کرده اند.

آقایی با تاکید به جنایات عربستان در کشورهای اسلامی افزود: دولت عربستان کثیف با حمایت های انجام شده در مقابل این گروهک های تکفیری و مجهز کردن آنها میخواند اسلام را از بین ببرند.

وی خاطر نشان کرد: امروز باید بدانید که اگر امنیت در کشورمان برقرار است مخصوصاً در شهرهای کردستان و سیستان و بلوچستان، خون های فراوانی ریخته شده تا ما در سایه این جوانان غیور زندگی کنیم.

فرمانده گروه مهندسی رزمی 45 جوادالائمه(ع) با مطالبی پرامون خاطرات شهید سید مهدی حسینی ادامه داد: این شهید بزرگوار شاید حتی پدر و مادرش به خوبی این شهید را نشناسند، سید مهدی بسیار اخلاق نیکو و حسنه ای داشت، و برای شهادت تمام آموزش های لازم را برای اعزام به سوریه انجام داده بود.

وی گفت: این شهید همیشه تبسم و لبخند بر روی لبانش جاری بود، او در شب آخر متفاوت تر از شبهای دیگر با دوستانش صحبت میکرد، و شاد تر از قبل بود، گفته بود من حتماً شهید می شوم و به آرزویم می رسم، بنده به ایشان گفتم که چرا این حرف را میزنی؟! گفته بود به خاطر اینکه شهید تیموری به خابم آمد و گفته بود به پیش ما می آیی.

آقایی تاکید کرد: دنیای ما خیلی لذت بخش است و نعمت هایی که خداوند به ما ارزانی داشته خیلی زیبا است، ولی هیچ چیز زیبایی شهادت را نمیگیرد، شهادت نهایت زیبایی است و شهید حسینی به آرزوی قلبی خودش رسیده است.

فرمانده گردان زرهی مهندسی جوادالائمه(ع) با تشکر و تقدیر از خانواده این شهید بیان کرد: باید به خانواده شهید حسینی درود فرستاد که چنین فرزندی را تربیت کرده تا برای دفاع از اسلام و انقلاب جانش را فدا کرده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع پنج + پنج ؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*