تاریخ انتشار: 7-06-1396, 10:57 کد خبر: 1421 نسخه چاپی: چاپ
مسئول دفتر آیت الله علوی گرگانی:

شهادت نصیب کسانی می شود که مقدمه شهادت را داشته باشند/ ادب شهید خوش محمدی مقدمه شهادتش بود

مسئول دفتر آیت الله علوی گرگانی گفت: مقدمه فاسد نتیجه ای جزء تباهی نخواهد داشت، شهید خوش محمدی مقدمه شهادت را فراهم کرده بود تا به آرزوی خود برسد.

به گزارش طوبی گلستان؛ حجة الاسلام سید یحیی موسوی پارسایی در گفتگو با خبرنگار ما بعد از بیان فداکاری های شهدای مدافع حرم اظهار کرد؛ شهدای مدافع حرم هم در دنیا هم در آخرت خداوند به آنها حسنه داده است، در دنیا به خاطر زندگی خوبی که دارند و در آخرت به خاطر جایگاهی که خداوند به آنها عطا کرده است.

مسئول دفتر آیت الله علوی گرگانی تاکید کرد: هیچ وقت نباید بپنداریم که شهدایی که در راه خدا جانشان را از دست داده اند می میرند، بلکه آنها زنده اند و به بهترین وجه از نزد پروردگار خود روزی دریافت می کنند.

امام جماعت مسجد حضرت ولی عصر(عج) گرگان خاطر نشان کرد: شهید خوش محمدی از نمازگزاران دائمی و مخلص این مسجد بوده و در مجالس اهل بیت هم همیشه به رسم ادب روی دو کُنده زانو می نشست. ادب این شهید همیشگی بوده و خضوع و خشوع در رفتار و کردار این شهید زبان زد خاص و عام بود.

حجة الاسلام موسوی با بیان اینکه شهادت نصیب هر کسی نمی شود  متذکر شد: شهادت نصیب کسانی می شود که مقدمه شهادت را درست کنند کسی که مقدمه شهادت را نداشته باشد به درجه شهادت نائل نمی شود. مقدمه فاسد نتیجه ای جزء تباهی نخواهد داشت، شهید خوش محمدی مقدمه شهادت را فراهم کرده بود تا به آرزوی خود برسد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع دو + سه = (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*