تاریخ انتشار: 23-09-1395, 12:34 کد خبر: 140 نسخه چاپی: چاپ
سردار جعفری در گنبد:

ولایت فقیه محور اصلی وحدت در انقلاب اسلامی است / هنوز برخی از مسئولین نسبت به فتنه 88 موضع ندارند

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امریکا را اولین و بزرگترین دشمن انقلاب و اسلام دانست و گفت: دشمنی امریکا برای ما و ملت کاملا روشن است حتی بخشی از مردم که تردید داشتند در موضوع برجام و مسئله هسته ای و مکر دشمن برایشان روشن و شفاف شد.

به گزارش طوبی گلستان؛ سردار محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کنگره 15 هزار نفری ایثارگران گلستان در گنبد اظهارکرد: 3 واژه مهم در چنین جمعی باید صحبت شود در این جمع ها که از زبان حضرت امام و مقام معظم رهبری جاری شده است وارتباط آنها باید مشخص شود .

وی به سه واژه انقلاب اسلامی ، شهدا ء و وحدت اشاره کرد و گفت : باید ببینیم این همه عظمت که در دفاع مقدس انجام شد برای چه چیزی بود است و چرا از جنگ به عنوان دفاع مقدس یاد می شود باید به پاسخ این سوالات در یادواره های شهداء بدهیم .

سردار جعفری با طرح این سوال که هدف از انقلاب اسلامی چه بوده است ، گفت: ملت ما در راستای تحقق وحدت کلمه موفق بوده است و نتایج و دست آوردهای آن را با وجود شیطنت های دشمنان شاهد هستیم .

وی ادامه داد : باید بدانیم در هر مقطع از انقلاب اسلامی دشمنی ها بیشتر می شود و ایستادگی در راه انقلاب و ماندن در صراط مستقیم انقلاب پیچیده تر و سخت تر می شود .

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اذعان داشت : نمی توان با موضع گیری کلی و بی خاصیت از انقلاب اسلامی دفاع کنیم و اولین شرط طی درست مسیر انقلاب و شهداء این است که دشمنان انقلاب و مخالفین انقلاب را بشناسیم.

وی امریکا را اولین و بزرگترین دشمن انقلاب و اسلام دانست و گفت: دشمنی امریکا برای ما و ملت کاملا روشن است حتی بخشی از مردم که تردید داشتند در موضوع برجام و مسئله هسته ای و مکر دشمن برایشان روشن و شفاف شد .

سردار جعفری به تهدیدات جدیدی که وارد صحنه شده اشاره کرد و گفت : ولایت فقیه محور اصلی وحدت در انقلاب اسلامی است .

وی در ادامه تاکید کرد: باید دشمنان داخلی نظام و انقلاب را هم به خوبی بشناسیم چون همه انقلاب ها بیش از اینکه از دشمن خارجی لطمه ببینند از مخالفین و دشمنان داخلی لطمه خواهند دید.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه دشمنی های بیرونی مثل امریکا و حزب بعث علیه انقلاب تهدید نبود و تهدید علیه جغرافیای ایران بود و همانطور که امام خمینی (ره) فرمودند جنگ یک فرصت بزرگ برای صدور انقلاب اسلامی به جهان تبدیل شد .

وی نهضتی بیداری اسلامی در جهان را برگرفته از انقلاب اسلامی دانست و خاطر نشان کرد : بصیرت سیاسی و دینی مورد تاکید مقام معظم رهبری است برای اینکه مخالفین راه و اهداف نظام و انقلاب به درستی شناخته شوند.

سردار جعفری مهمترین تهدید علیه انقلاب را جنگ نرم دانست و گفت: مشکل اصلی انقلاب با آن دسته ، گروه و افرادی است که وحدت شکن هستند .

وی با بیان اینکه در مسائل مذهبی آنهایی که علیه مسائل اعتقادی حرکت می کنند وحدت شکن هستند ، افزود: در ابعاد سیاسی هم باید توجه کنیم وحدت شکن سیاسی کیست ،کسی که با محور وحدت مخالفت می کند وحدت شکن سیاسی است .

این مقام مسئول در ادامه اذعان داشت : براساس قانون اساسی ولی فقیه محور وحدت است ، هرگروه و جریان سیاسی چه مسئول و چه غیر مسئول با جهت گیری که ولی فقیه مشخص می کند مخالفت کند نوعی وحدت شکنی و مخالفت است.

وی با اشاره به اینکه هدف ها و شعارهای انقلاب اسلامی در فتنه 88 مورد حمله قرار گرفت ، خاطرنشان کرد: باید دقیق آگاه شویم که ضد ولایت فقیه کیست ، هنوز برخی از مسئولین نسبت به فتنه 88 موضع ندارند با وجود اینکه فتنه 88 بسیار خطرناک تر از 8 سال دفاع مقدس بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع هفت + دو؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*