تاریخ انتشار: 23-09-1395, 10:38 کد خبر: 136 نسخه چاپی: چاپ
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان:

آمار شهدا روحانی دفاع مقدس ۳برابر سایر اقشار است

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: آمار شهیدان روحانی در طول دفاع مقدس سه برابر اقشار جامعه است.

به گزارش طوبی گلستان؛ حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد در حاشیه نخستین کنگره بزرگداشت ۷۳ شهید طلبه و روحانی استان گلستان به خبرنگار مهرگفت: روحانیون در هشت سال دفاع مقدس با یکدست سلاح و با دست دیگر قرآن را نگه می‌داشتند؛ روحانی با سلاح فیزیکی سینه دشمن را نشانه می‌رفت و با سلاح معنوی روحیه فزاینده‌ای را نصیب رزمندگان اسلام می‌کرد.

وی افزود: بر اساس آمار استخراج‌شده قشر روحانی نسبت به دیگر اقشار جامعه بیشترین شهید را تحویل جامعه داده است و آمار شهیدان روحانی در طول دفاع مقدس سه برابر اقشار جامعه است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با اشاره برنامه های فرهنگی اجلاسیه چهار هزار شهید گلستان از برگزاری ختم چهار هزار قرآن در گلستان خبر داد و گفت: از روز شنبه ۲۰ آذرماه برنامه‌ای تدارک دیده‌شده است که حدود ۱۲۰ هزار نفر به شکل هم‌زمان یک جزء از قرآن کریم را خوانده و چهار هزار ختم قرآن تقدیم به شهدای استان شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان افزود: همایش رزمی فرهنگی به مدت پنج شب در استان برگزار می‌شود و روز اجلاسیه برنامه‌ای تدارک دیده‌شده تا از فلکه شهدای گرگان تا محل اجلاسیه که واقع در نمایشگاه بین‌المللی گرگان است ایستگاه‌های صلواتی متعددی در طول مسیر برگزار شود و مردمی که در مسیر ورود به برنامه هستند از این ایستگاه‌ها استفاده کند.

انتهای پیام/

#حمیدرضا

نظر : 1 | تاریخ : 24 مرداد 1396 08:25
سلام درجبهه های حق علیه باطل ازهمه اقشار حضورداشتند حتی روحانیون. اما امار غلط دادن کار درستی نیست چون بایک محاسبه ساده میتوان حساب کردکه مثلا شهدای ارتش حدود46000 نفربوده است که اگر شهدای روحانی سه برابر بوده باشد یعنی باید 138000نفرباشد. واقعا اینطوربوده????!!!

#terme021

نظر : 2 | تاریخ : 25 مرداد 1396 10:59

نقل قول: حمیدرضا
سلامدرجبهه های حق علیه باطل ازهمه اقشار حضورداشتند حتی روحانیون.اما امار غلط دادن کار درستی نیست چون بایک محاسبه ساده میتوان حساب کردکه مثلا شهدای ارتش حدود46000 نفربوده است که اگر شهدای روحانی سه برابر بوده باشد یعنی باید 138000نفرباشد.واقعا اینطوربوده????!!!

با سلام و خسته نباشید خدمت شما
اگر دقت کنید نوشته سه برابر سایر اقشار
اقشار و بیشتر دقت کن...

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع هفت + دو؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*