تاریخ انتشار: 8-05-1396, 07:57 کد خبر: 1296 نسخه چاپی: چاپ
نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری:

تقویت تفکر انقلابی مهمترین وظیفه طلاب و روحانیون است

نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: یکی از وظایف مهم امروز طلاب و روحانیون تقویت تفکر انقلابی در بخش های مختلف جامعه است.

به گزارش طوبی گلستان؛ آیت الله سیدعبدالهادی شاهرودی در نشست با مدیرکل تبلیغات اسلامی با تأکید براین که یکی از وظایف مهم امروز طلاب و روحانیون تقویت تفکر انقلابی در بخش های مختلف جامعه است، گفت: طلاب به‌عنوان نیروهای اثرگذار انقلاب در منابر تبلیغی خود تلاش کنند معیارهای تفکر انقلابی را برای جامعه تبیین کنند.

نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری، طلاب و روحانیون را هادیان جامعه به سوی دین و معنویت معرفی کرد و اظهار داشت: طلاب نباید نقش و جایگاه مهم خود در جامعه را سبک بشمارند.

آیت الله شاهرودی با بیان این که روحانیون پس از پیامبران و ائمه معصومین(ع) رسالت مهم تبلیغ دین در جامعه اسلامی را عهده دار هستند، افزود: در طول تاریخ اگر نقش آفرینی علمای اسلام نبود اسلام ناب عظمت امروز را نداشت.

وی با اشاره به این که تبلیغ دین یکی از مهم ترین و سنگین ترین رسالت های علما و روحانیون در طول تاریخ بوده است، تصریح کرد: این وظیفه الهی با گذشته قرن ها از بعثت پیامبر و همچنین فعالیت ائمه اطهار(ع) همچنان از یک جایگاه مهمی در جامعه برخوردار است.

انتهای پیام/گلستان ما

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع چهار + چهار؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*