تاریخ انتشار: 20-04-1396, 11:00 کد خبر: 1214 نسخه چاپی: چاپ
نماینده ولی فقیه سپاه نینوا:

طلاب و روحانیت ما در اردوی جهادی نشان داده اند از هیچ تلاشی مضایغه نمی کنند

نماینده ولی فقیه سپاه نینوا گفت: روحانیت در عرصه اردوی جهادی نشان داده اند که برای یاری رساندن به مردم و در جهت رشد جامعه اسلامی از هیچ تلاشی مضایغه نمی کنند.

به گزارش طوبی گلستان؛ حجة الاسلام والمسلمین جعفر رعایتی در حاشیه بازدید از از گروه های جهادی بسیج طلاب در گفتگو با سیمای گلستان اظهار کرد: یکی از ارزشهای دینی که همیشه طلاب و روحانیون ما به آن ارزش قائل شده اند این بوده که در سنگر فرهنگی پیش قدم شده اند، یکی از مصداق این پیش قدمی در سنگر های فرهنگی، اردوهای جهادی است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه نینوا افزود: همانطوری که در این فصل گرما تمامی اقشار بسیج سراسر کشور به اهمیت کمک به هم نوع پی برده اند طلاب جوان ما هم نشان داده اند که در هر زمینه ای برای رشد جامعه تلاش خواهند کرد.

رعایتی با اشاره با بیان اینکه طلاب ما وقتی سخنی می گویند خوشان هم اهل عمل هم هستند تاکید کرد: بزرگترین پیامی که این طلاب بسیجی دارند این است که وقتی در جایی مردم را دعوت به تلاش و کوشش می کنند تا گره های از جامعه برداشته شود اینها هم با عمل شان نشان می دهند اهل عمل هم هستند.

این مقام مسئول با اشاره به جایگاه عالم عامل خاطر نشان کرد: هر جایی که سنگر دینی باشد عالم عامل هم در صف اول این سنگر ها قرار دارد.

وی یادآور شد: طی این چند سالی که از عمر این انقلاب می گذرد روحانیت به همگان نشان داده اند هر جایی نیازمند به یاری رساندن باشد، روحانیت از هیچ تلاشی دریغ نمی کند و خودشان در انجام هر فعالتی پیش قدم میدانند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع چهار + چهار؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*