تاریخ انتشار: 17-04-1396, 10:02 کد خبر: 1202 نسخه چاپی: چاپ
مسئول سازمان بسیج طلاب خبر داد:

اعزام بیش از 70 نفر از طلاب بسیجی به اردوهای جهادی

مسئول سازمان بسیج طلاب استان گفت: امسال با برنامه ریزی انجام شده برای محرومیت زدایی 70 نفر از طلاب برادر و خواهر به ارودوهای جهادی اعزام می شوند.

به گزارش طوبی گلستان؛ حجة الاسلام والمسلمین علیرضا ریاحی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: ما امسال هم مثل سنوات گذشته تیم های مختلفی را برای حرومیت زدایی در روستاهای استان اعزام می شوند.

وی در خصوص زمینه های فعالیت این گروه های جهادی اعلام کرد: گروه های جهادی خواهران مهمترین فعالیتشان در زمینه های فرهنگی، اجتماعی و سواد آموزی است و برادران نیز مهمترین اولویتشان برنامه های عمرانی اقدام می کنند.

مسئول سازمان بسیج طلاب تاکید کرد: گروه های جهادی ما با شناسایی دقیق روستای های محروم در صدد رفع برخی از مشکلات از این مناطق هستند تا یک جامعه سالم و رو به پیشرفی داشته باشیم.

ریاحی همچنین تعداد طلاب اعزامی به اردوی جهادی را 70 نفر اعلام کرد و یادآور شد: ما به حمدالله با اعزام هایی که در روستای های استان داشته ایم به نتایج خوبی دست پیدا کردیم، در بعضی از مناطق اهالی منطقه شدت علاقه آنها طوری بود که می خواستند این ارودی جهادی در تمام فصول سال تداوم داشته باشد، این نشان از عملکرد بسیار خوب طلاب است.

این مقام مسئول در پایان افزود: تلاش و علاقه گروه های جهادی طلاب تحسین برانگیز است، انشاء الله امسال هم مثل سالهای گذشته بتوانیم در زمینه محرومیت زدایی از مناطق محروم گامی برداریم و این فرهنگ کمک به هم نوع را به صورت فراگیر به مردم القاء کنیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع یک + دو؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*