تاریخ انتشار: 15-04-1396, 17:22 کد خبر: 1196 نسخه چاپی: چاپ
در غفلت مجموعه های نظارتی رخ داد:

« استارباد»، بلندگوی «اراذل سیاسی»/ لزوم آتش به اختیاری جریان های انقلابی

آلارم هایی خیلی کوتاه در گوشه کنار کشور شنیده می شود و فقط در یک جمله آن را اینگونه تحلیل کرد که «عده ای در داخل به دشمنان می گویند ما جاده صاف کن تفکرات شما هستیم و مقاومتی نخواهیم کرد».

به گزارش طوبی گلستان؛ در سال های اخیر جریان لیبرال و اپوزسیون جمهوری اسلامی در خارج و البته داخل کشور با حمایت کشورهای غربی و آمریکا و با کمک رسانه های آنان، اقدام به تحریف انقلاب اسلامی و مبارزات انقلابیون کرده است.

حرکتی خزنده که عده ای در داخل نیز با ژست روشنفکری با آن همراهی می کنند اما می توان ادعا کرد اینگونه رفتارها و رویکردهای شبه روشنفکری همان جریان براندازی نرم است که برخی ها پیاده نظام این جریان در داخل هستند. جریانی که بسیار تلاش کرده است تا در خط فکری انقلاب اسلامی انحراف ایجاد کند و در سال های اخیر به ویژه در ایام انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم نیز برخی مسئولان در داخل، آلارم هایی را به دشمنانی که برای نابودی این انقلاب دندان تیز کرده اند، دادند.

آلارم هایی که می توان خیلی کوتاه و فقط در یک جمله آن را اینگونه تحلیل کرد که «عده ای در داخل به دشمنان می گویند ما جاده صاف کن تفکرات شما هستیم و مقاومتی نخواهیم کرد».

متأسفانه جریان شبه روشنفکری از همان ابتدای پیروزی نهضت امام خمینی (ره) و ملت ایران تصمیم به مقابله با این نظام گرفت. سازمان مجاهدین خلق که بعدها به سازمان تروریستی منافقین تغییر ماهیت داد، از هیچ جنایتی برای نابود ساختن انقلاب اسلامی امام و مردم ایران فروگذار نکرد.

دستگیری و شکنجه انقلابیون، بمب گذاری،ترور قریب به 17 هزار نفر از مردم و شخصیت های انقلابی این کشور، مشارکت در راه اندازی جنگ های داخلی از جمله قائله خلق ترکمن و جنگ گنبد، همکاری اطلاعاتی و عملیاتی با رژیم بعث عراق برای حمله به جمهوری اسلامی ایران، مشارکت در ترور شهدای هسته ای و هزاران جنایتی که منافقین نسبت به انقلاب اسلامی ایران روا داشته اند، موضوعات کوچکی نیست که بخواهد از حافظه تاریخی ملت ایران پاک شود.

قطعا حمایت دشمنان انقلاب اسلامی از این سازمان تروریستی به بنیادهای فکری آنان بر می گردد و برای ملت ایران امری طبیعی است اما جای تأمل دارد که عده ای به رغم جنایت های بیشمار منافقین و صف بندی آنان در مقابل انقلاب اسلامی همچنان از ایدئولوژی، خط فکری و اقدامات وحشیانه آنان حمایت می کنند.

جریانی که از ابتدای انقلاب سعی در بزک کردن دشمنان اسلام از رژیم منحوس پهلوی گرفته تا آمریکا و اسرائیل و منافقین تروریست کرده است. اما در یکی دو سال اخیر به ویژه در ایام انتخابات 29 اردیبهشت، سخنانی از زبان برخی از مسئولان بیان شد که پیش از آن فقط از حلقوم دشمنان خارج می شد.

 کار به جایی رسید که مقام معظم رهبری تذکر جدی دادند و تأکید کردند که نباید جای جلاد و شهید عوض شود. حالا بخشی از این جریان که خود را در پوششی به نام فرهنگ و هنر قرار داده کم کم عریان تر و بی محاباتر از گذشته به دفاع و تطهیر منافقان می پردازد.

ساده لوحی محض است اگر تصور کنیم که یک فصلنامه در گرگان به نام (استارباد) برای تمجید از سران منافقین و بیان اینکه امام خمینی (ره)، رهبر 13 ماهه! انقلاب اسلامی است، از جایی خط و ربط نگرفته باشد. شاید خیلی از مردم به ویژه نسل جوان نداند که 200 تن از سران سازمان مرکزی منافقین از شهر گرگان و استان گلستان بوده اند، عده ای از آنان به خاطر جنایت هایشان اعدام شدند و عده ای زیادی هم به اردوگاه اشرف در عراق گریخته اند. بنابراین نحله فکری سازمان منافقین در شهر گرگان مسبوق به سابقه است و همین منافقین بودند که 15 نفر را فقط در شهر گرگان شهید کردند و برای ایجاد حکومتی خودمختار در منطقه ترکمن صحرا، جنگ داخلی به راه انداختند.

 قطعا امروز هم کسانی که در قالب فصلنامه استارباد که می توان ادعا کرد نسخه برابر اصل نشریه « کتاب فصل» است، به دنبال بزرگ نمایی و ترویج اندیشه مارکسیستی و سکولاری در جامعه است. چنانکه در همه شماره هایش مقالات و خاطرات کمونیستی درج می کند، از لیبرال ها حمایت و سازمان منافقین را انقلابیون اصلی می داند.

 حتی در صفحه ۵۱ فعالیت های مارکسیست ها و ملی گراها را علیه حکومت پهلوی «خیلی بیشتر و حجیم تر و سازمان یافته تر از مذهبیون» معرفی می کند و رذالت را تا جایی پیش می برد که طرفداران پرشمار امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی را مردمی بی سواد، کم سواد و بی تجربه معرفی می نماید. علاوه بر این، فصلنامه فوق پا را فراتر نهاده و انقلابیون طرفدار امام را افراد انقلابی نما، سایه طلب، سوء استفاده گر و دارای شخصیت کاذب معرفی کرده است.

هرچند سینه تاریخ انقلاب اسلامی ایران از خدمات و خیانت های افراد و برخی از جریان های فکری و سیاسی پٌر است، اما اگر قرار باشد همه حقایق درباره تاریخ انقلاب بدون کوچکترین اغماضی گفته شود، همگان خواهند دانست که کسانی که امروز چهره دشمن را بزک و منافقین را مورد ستایش قرار می دهند، همان هایی هستند که دست شان به خون خیلی ها آلوده است. از سویی دیگر یکی از دلایل این اتفاق کم کاری نهادهای فرهنگی و نظارتی است که نشریه ای در دولت جمهوری اسلامی با یارانه ای دولتی علیه نظام و انقلاب اسلامی مطالب موهن می نگارد.

اینجاست که رسانه ها، افراد انقلابی، دلسوزان نظام و همه کسانی که دل در گرو انقلاب اسلامی ایران، اندیشه ها و آرمان های امام و مقام معظم رهبری دارند باید دربرابر این «اراذل سیاسی»، « آتش به اختیار» باشند و وارد گود شوند و حقایق را بیان نمایند.

یادداشت: سوخته سرایی

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع نه + دو ؟ (به عدد)- برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*