تاریخ انتشار: 21-03-1396, 20:19 کد خبر: 1079 نسخه چاپی: چاپ
نماینده ولی فقیه در سپاه نینوا:

تربیت شدگان مکتب حضرت زینب(س) امنیت را در منطقه ایجاد کرده اند

نماینده ولی فقیه در سپاه نینوا گلستان گفت: شهدای مدافع حرم که تربیت شده مکتب زینب(س) هستند امروز امنیت را در منطقه ایجاد کرده اند.

به گزارش طوبی گلستان؛ حجة الاسلام والمسلمین جعفر رعایتی در همایش "لاله های زینبی" بزرگداشت و تکریم از خانواده های شهدای مدافع حرم و شهدای امنیت پایدار بعد از عرض تبریک به مناسبت ماه مبارک رمضان اظهار کرد: همانطوری که رهبر معظم انقلاب بیان کرده اند شهدای مدافع حرم نسبت به شهداء دیگر اجر و عظمت بیشتری دارند.

حجة الاسلام رعایتی بیان کرد: هدف از این همایش این است که به خانواده های شهدا بگویم ما شمارا فراموش نمی کنیم این  رشادت ها و فداکاری شما هیچ گاه از اذهان ما بیرون نمیرود.

وی با  اشاره به ارزش های شهداء بالاخص شهدای مدافع حرم تصریح کرد: وقتی شهید از جانش، مالش و از خانواده هایش گذشته است مشخص می شود که این افراد بی ارزش نیستند، وقتی کسی از عزیزترین چیزهایش در زندگی گذشت میکند اجرش را فقط خدا میتواند بدهد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه نینوا تاکید کرد: دلیل اینکه شهدای ما در بهترین جایگاه و بالاترین عظمت قرار دارند علت آن این است این شهداء آنجایی که می خواستند خودشان را رسانده اند دلیل ارادت مردم هم همین است که این شهداء خوشان را به خدا نزدیک کرده اند.

رعایتی گفت: شهدای ما وقتی شده اند زینبی و خدایی وظیفه ما این است که باید از خون شهداء دفاع کنیم، شهدای مدافع حرم که تربیت شده مکتب زینب(س) هستند امروز امنیت را در منطقه ایجاد کرده اند.

حجة الاسلام رعایتی در پایان خاطر نشان کرد: ما نباید علی زمان خودمان را تنها بگذاریم دلیل پیشرفت ما فقط و فقط وجود رهبری شجاع در کشور است، این ترقه بازی ها هم هیچ گاه ما را نمیتوانند از مسیری که انتخاب کرده ایم دور کند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع نه + دو ؟ (به عدد)- برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*