صفحه اصلي > اخبار / اخبار استان / اخبار فرهنگی و مذهبی > بانوان باید مانند زینب(س) پیام رسان انقلاب باشند

بانوان باید مانند زینب(س) پیام رسان انقلاب باشند


1-07-1397, 13:17. نويسنده: terme021

به گزارش طوبی گلستان به نقل از قابوس نامه، حجت الاسلام و المسلمین روح الله سلیمانی فرد در تجمع بزرگ رهروان زینبی در امامزاده یحیی بن زید(ع) گنبدکاووس  افزود: زنب(س) جلوه های زیبای ایثار و ایمان در عاشورا انتقال داد و امروز بانوان شیعه و اهل سنت به عنوان رهروان زینبی با حجاب خود، تربیت فرزندان انقلابی و در تزار انقلاب اسلامی می توانند پیام رسان شهدای عاشورا و شهدای دفاع مقدس باشند.

وی با اشاره به عشق، ایثار، صبر، ایمان، تسلیم در برابر خدا، فضایل انسانی و اعتقاد به معاد به عنوان زیباترین جلوه های قیام عاشورا تصریح کرد: اینها چیزهایی بود که زینب(س) دید عشق، ایثار، صبر، ایمان، تسلیم در برابر خدا، فضایل انسانی و اعتقاد به معاد و به همین خاطر گفت جز زیبایی چیزی ندیدم.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان بر ضرورت تطبیق سلوک فردی و اجتماعی با رویۀ بزرگانی چون حضرت زینب(ع)تاکید کرد و گفت: صبر بر مصیبت ، راه اصلاح امت و راه در دست گرفتن فضائیل اخلاقی و امر به معروق و نهی از منکر است.

گفتنی است در این مراسم جمعی از مسئولین شهرستان نیز حضور داشتند و از 3 خانواده شهید مدافع حرم، 3 رزمنده مدافع حرم، فرزند  و همسر شهید منا و همسر جانباز تجلیل شد.

انتهای پیام/


بازگشت