تاریخ انتشار: 3-03-1396, 14:49 کد خبر: 971 نسخه چاپی: چاپ
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان:

سوم خرداد روز فتح قله های بلند اراده است

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان گفت: سوم خرداد، روز فتح خرمشهر، روز فتح قله های اراده و موفقیت بود.

به گزارش طوبی گلستان؛ حجت الاسلام نورالله ولی نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: دوران دفاع مقدس برای ملت بزرگ ایران سند شفاف ومهمی است چراکه در هشت سال دفاع مقدس این ملت بزرگ، بزرگترین موانع را از سر راه خود برداشتند و یک جنگ نا برابر را اداره کردند به گونه ای که پشتیبانی های صدام پاسخگوی پیشروی های ملت ایران نبود.

وی با بیان اینکه ملت ایران در هشت سال دفاع مقدس هم غرور صدام را شکستند هم غرور ملت های دست نشانده استکبار جهانی را، افزود: ملت ایران به استکبار جهانی نشان دادند به ملت ایران امیدی نداشته باشند.

حجت الاسلام ولی نژاد با بیان اینکه یکی از موفقیت های رزمندگان دفاع مقدس فتح خرمشهر بود، افزود: صدام برای فتح خرمشهر کلید بصره را وعده داده بودچرا که از نظر صدام فتح خرمشهر غیرممکن بود و به قدرت خود امید داشت.

وی تصریح کرد: رزمنده های کشورمان در عملیات بیت المقدس توانستند با از خود گذشتگی خرمشهر را نجات دهند و موجب خوشحالی امام راحل و مردم شوند.

 سوم خرداد روز شکسته شدن غرور صدام بود

ولی نژاد افزود: در زمان فتح خرمشهر اسرای زیادی به ایران تحویل داده شد و به کشور عراق تلفات سنگینی وارد شد، علاوه براین صدام در کنار تجهیزات خودغرورش را هم از دست داد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: فتح خرمشهر فتح قله های بزرگ اراده و فتح زیبایی هاست که اراده ملت ایران توانست دشمنان خود را زمین گیر کند.

وی گفت: روز سوم خرداد روزی است که رزمندگان درس بزرگی به دشمنان این آب و خاک دادند که دیگر امیدی به برگشت به ایران نداشته باشند.

حجت الاسلام ولی نژاد اظهار کرد: با فتح خرمشهر پیروزی های بعدی در کشور رقم خورد تا جایی که تمام زمین های ایران از چنگ صدام بیرون کشیده شد.

وی تصریح کرد:  طی ۱۵۰ سال گذشته در هر جنگی که در کشور رخ داد بخشی از کشور به دست بیگانگان افتاد اما در هشت سال دفاع مقدس یک وجب از خاک کشور از آن جدا نشد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع یک + یک؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*