تاریخ انتشار: 30-01-1396, 09:47 کد خبر: 814 نسخه چاپی: چاپ
یادداشت/

پلاسکو در آتش؛ روحانی در تکاپو!/ آذربایجان در سیل، روحانی در خواب!

باتوجه به هجمه بسیار زیادی که در حادثه پلاسکو از سوی دولتی ها به شهردار تهران به دلیل حضور دیرهنگامش در محل حادثه رخ داد آیا بهتر نبود، رییس همان دولت پس از چند روز اکنون هم که مردم آذربایجان شرقی و غربی در غم حادثه دلخراش سیل به سر می برند حتی شده برای همان حرکت تبلیغاتی هم شده، سری میزد؟

به گزارش طوبی گلستان به نقل از کاسب امین؛ "محمد عبداللهی" از فعالان رسانه ای کشور در یادداشتی آورده است: تاکنون حدود 40 تن از مردم آذربایجان، در کام سیل فرو رفته و جان باخته اند.

برخی روسای جمهور کشورهای همسایه، با ابراز تسلیت و تسلی، تلخی حادثه و مصیبت آن را درک کرده اند، اما روحانی همچنان در سفرهای انتخاباتی و تبلیغاتی و افتتاحیه های نمایشی به سر میبرد و حداکثر کاری که توانسته برای سیل زدگان، درست مثل خاک زدگان خوزستان و سیل زدگان سیستان و غبار زدگان هرمزگان و.. انجام دهد، فرستادن یکی دو وزیر برای بازدید از آن دیار بوده است!

وی در ادامه یادداشت خود آورده است؛ حال، این را مقایسه کنید با غوغاسالاری رسانه های دولتی، اصلاح طلب و ضدانقلاب در حادثه "پلاسکو" با ابعادی به مراتب ریزتر و کوچکتر..  هفته ها به دکتر "قالیباف" حمله ور شدند، چرا که حادثه آتش سوزی را پیشگویی! نکرده بود و در آن لحظه وقوع حادثه، در سفر به سر میبرد! حمله ور شدند که چرا 1 ساعت بعد از حادثه، سفرش را نیمه تمام گذاشته و به محل حادثه آمده! 1 ساعت !! 1 ساعت!! بعد از آن هم حضور دائمی او در کنار همکارانش برای مدیریت حادثه را حرکت تبلیغاتی نامیدند و باز هم حمله و بهانه..

این فعال رسانه ای در پایان یادداشت خود خاطر نشان کرد: اینکه چندین روز از سیل میگذرد و روحانی دلمشغولی دیگری دارد، اما از نگاه این قلم بدستان، اهمیتی ندارد.. اما آیا بهتر نبود، برای همان حرکت تبلیغاتی دم انتخاباتی هم شده، روحانی سری به آذربایجان این استان مرزی و حساس، میزد و بازدیدی به عمل می آورد؟! این حد از مدیریت بی تفاوت به مردم و مشکلاتشان، در دنیا بدیع و جدید است.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع یک + سه؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*