تاریخ انتشار: 29-01-1396, 17:06 کد خبر: 808 نسخه چاپی: چاپ
در اطلاعیه ای اعلام شد؛

خداحافظی فایبرنت از اینترنت مخابرات استان گلستان

در اطلاعیه ای که در کانال تلگرامی این شرکت آمده عنوان شده است که ناتدبیری شرکت مخابرات استان گلستان مانع ادامه همکاری بوده است.

به گزارش طوبی گلستان به نقل از پاسرو؛ شرکت فایبرنت در اطلاعیه ای از خداحافظی با مخابرات استان گلستان خبر داد، متن اطلاعیه به شرح زیر است: 

مشترکین گرامی فایبرنت در استان گلستان

ضمن عرض قدردانی از همراهی شما عزیزان طی یک سال و نیم گذشته، سعی شرکت دانش بنیان فایبرنت در مدت سپری شده همواره بر افزایش کیفیت خدمات فروش و پشتیبانی در کمترین زمان ممکن با شیوه های جدید بوده است. 

اشتغالزایی بیش از ٥٠ نفر در حوزه IT استان، راه اندازی سرویس اپلیکیشن ، سرویس ussd ، خدمات شارژ سریع،پنل وب ،پاسخگویی ۲۴ ساعته در کمترین زمان ممکن و سایر سرویس های ارزش افزوده ماحصل تلاش های شبانه روزی این مجموعه بود.

که متأسفانه در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال به علت تدابیر نادرست شرکت مخابرات استان گلستان، شرکت دانش بنیان فایبرنت به عنوان نماینده این شرکت ناچار به انصراف از ادامه همکاری گردید.

لذا کلیه ی سرویس های فایبرنت، خدمات پشتیبانی و پس از فروش این شرکت قطع، ودرصورت نیاز به اخذ خدمات، مستقیماً به شرکت مخابرات استان گلستان مراجعه نمایید.

ضمناً خدمات فایبرنت در سایر استان ها همچنان دایر می باشد. 

از اینکه طی این مدت با ما همراه بوده اید بسیار سپاسگزاریم.

منتظر سرویس های جدید فایبرنت در سطح کشور باشید.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع چهار + چهار؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*