تاریخ انتشار: 8-12-1395, 13:57 کد خبر: 588 نسخه چاپی: چاپ
کارشناس مسائل مذهبی:

با تأسی از حضرت زهرا(س) خودمان را از آتش جهنم نجات دهیم

کارشناس مسائل مذهبی با بیان فضائل و کرامات حضرت زهرا(س) گفت: با تأسی از حضرت زهرا(س) خود را از آتش جهنم نجات دهیم.

به گزارش طوبی گلستان؛ حجة الاسلام والمسلمین نور علی اسدی شب گذشته در مراسم عزاداری حضرت فاطمه زهراء(س) اظهار کرد: بالاترین مقامات حضرت زهرا(س) این است که حقیقت لیلة القدر است.

حجة الاسلام اسدی در ادامه افزود: حضرت زهرا(س) به عنوان یک الگو، در تمام جهات زندگی روزمره امروزی ماست، آن حضرت در حسن خلق و حیا، عفت، حجاب و حتی در ایثار و فداکاری توجه همسایگان را داشته و بفکر آسایش آنان بوده است.

کارشناس مسائل مذهبی با اشاره به الگو بودن حضرت زهرا(س) متذکر شد: در مقام الگویی این حضرت همین بس که امام زمان(عج) میفرماید که برای من فاطمه بت رسول الله، اسوه حسنه است.

وی گفت: اگر چه که عمر آن حضرت اندک و کوتاه بوده است اما برکات عمر ایشان از عمر نوح هم بیشتر بوده است.

حجة الاسلام اسدی در ادامه با بیان صفات حضرت زهرا(س) تاکید کرد: یکی از درسهای بزرگی که میتوان از آن حضرت گرفت این است که ایشان دست از دین بر نداشته اند، برای دفاع از دین و ولایت و در حمایت از آن، از جان هم گذشته اند.

اسدی خاطر نشان کرد: باید ما امروزه این روحیه را در خودمان تقویت کنیم و برای دفاع از دین و اسلام همانند حضرت زهرا(س) در صحنه باشیم، تا بتوانیم رضایت آن حضرت را نسبت به خود جلب کنیم.

کارشناس مسائل مذهبی بیان کرد: با الگو پذیری از حضرت زهراء میتوانیم از شفاعت ایشان بهرمند شویم، همان مقام شفاعتی که خداوند در روز قیامت به اذن خود به حضرت زهراء عطا کرده است،عظمت و جایگاه ایشان در آن روز بر همگان روشن است.

وی با بازگو کردن محبت حضرت زهراء متذکر شد: مهمترین چیزی که از آن حضرت برای ما حائز اهمیت است این است که در قیامت آن حضرت ما را میتواند از آتش دوزخ نجات دهد.

اسدی در پایان گفت: ما با تأسی از سیره و زندگی حضرت زهراء (س) سعادت دنیا و آخرت خود را تضمین کنیم، تأسی از آن حضرت سعادت، عاقبت بخیری و بهره مندی از شفاعت را به دنبال خواهد داشت.

انتهای پیام/

#terme021

نظر : 1 | تاریخ : 8 اسفند 1395 14:08

بسیار عالی 
انشاء الله بتوانیم ار مریدان آن حضرت باشیم

#مهمان ali

نظر : 2 | تاریخ : 8 اسفند 1395 14:12

با عرض سلام وخداقوت خدمت شما

مطالب بسیار عالی بود

 

#مهمان ali

نظر : 3 | تاریخ : 8 اسفند 1395 14:13

تشکر از سرور عزیز و بزرگواری مثل حجة الاسلام اسدی

#mahboobeh

نظر : 4 | تاریخ : 8 اسفند 1395 15:01

نقل قول: مهمان ali
تشکر از سرور عزیز و بزرگواری مثل حجة الاسلام اسدی

پاسخ پاسخ پاسخ

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع شش + دو؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*