تاریخ انتشار: 4-12-1395, 20:33 کد خبر: 562 نسخه چاپی: چاپ
بازار داغ قبح زدایی از دین در پیرایشگاه ها؛

ارائه خدمات زنانه در آرایشگاه های مردانه / چنگیز بیا، روح انگیز برو!

بی تدبیری و عدم نظارت مسئولین فرهنگی این روز ها سبب شده تا آرایشگاه های مردانه به جولانگاهی برای قبح زدایی از دین تبدیل شود.

به گزارش طوبی گلستان به نقل از عصرهامون، در حالی اصلاح با نخ و برداشتن ابرو حرام قطعی است که در سایه عدم نظارت مسئولین این اقدام به راحتی و با تبلیغات گسترده در زاهدان در حال انجام است به طوری که این روزها شاهد عادی شدن برداشتن ابرو توسط برخی از پسران جامعه و حتی آرایش آنها هستیم، گویی نسل جوان هویت خود را نیز مانند ابروهایشان بر باد داده اند.

علی ای حال سال ها است که مقام معظم رهبری در بیانات خود بر مساله فرهنگ در حوزه های گوناگون تاکید دارند و همیشه این موضوع را مهم اعلام کرده و فرمایشات زیادی در این خصوص دارند.

با این حال دشمنان اسلام نیز کمر همت بسته و با غول های رسانه ای خود جنگ نرمی علیه کشور راه انداخته اند تا با برنامه های ضد دینی غیرت زدایی و عفت را از جوان ایرانی بگیرند.

در این بین آرایشگاه های مردانه برای اینکه از غافله فرهنگ غرب یا همان مد روز عقب نمانند هر روز تبلیغات گسترده تری برای غیرت زدایی در جامعه انجام می دهند به طوری که امروز برخی از مدهایی که در آرایشگاه های ما رواج دارد به یک معضل اجتماعی تبدیل شده است و جامعه پر از مردانی شده که گاهی به اشتباه با زنان اشتباه گرفته می شوند.

از سوی دیگر برداشتن ابرو و اصلاح با نخ صورت مردان از جمله مصادیق تدلیس و خود آرایی می باشد که صراحتا در اسلام برای مردان حرام می باشد،اما متاسفانه به صورت علنی و حتی به عنوان یک امتیاز برای بعضی از پیرایشگاه های مردانه زاهدان در حال اجراست.

 ارائه خدمات زنانه در آرایشگاه های مردانه / چنگیز بیا، روح انگیز برو!

انتهای پیام/

 

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع یک + دو؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*