تاریخ انتشار: 2-12-1395, 10:25 کد خبر: 545 نسخه چاپی: چاپ
مسئول سازمان بسیج طلاب استان:

تلاش مبلّغین در راهیان نور بالاترین تاثیر را در دلها میگذارد/تولید نرم افزار سفیر، تحول تازه در عرصه تبلیغ

مسئول سازمان بسیج طلاب استان گفت: در راهیان نور وقتی دلها آماده و پذیرش دستورات الهی است، این فرصت باید غنیمت شمرد و بهترین بهره برداری را از این حضور باید داشته باشیم.

به گزارش طوبی گلستان؛ حجة الاسلام والمسلین علیرضا ریاحی در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: روحانیت نقش بی بدیلی در امر تبلیغ و روشنگری مردم دارد، هدف سازمان بسیج طلاب هم همین است که هرجایی هر بسیجی حضور دارند شخص روحانی برای بیان معارف الهی هم آنجا باشد.

حجة الاسلام ریاحی تصریح کرد: ما در استان گلستان هر ساله بالای سی هزار نفر به راهیان نور اعزام می کنیم، اینجا نیاز است این فرصت بزرگ را وقتی دلها آماده و پذیرش دستورات الهی است راغنیمت شمرده و بهترین بهره برداری را از این حضور بتوانیم داشته باشیم.

حجة الاسلام ریاحی با بیان وظایف بسیج طلاب افزود: متولی اعزام و ماموریت های روحانی به عهده سازمان بسیج طلاب و روحانیون است، ما برای هر کاروان های راهیان نور مبلیغین را به صورت تخصصی آموزش داده ایم و زائرین به مناطق عملیاتی را برای هر گروه سنی مبلغین خاص خودش که در طی مراحلی آموزش دیده بودند اعزام می شوند.

وی با بیان این مطلب که نرم افزار سفیر برای ثبت فعالیت های روحانیون راه اندازی شد خاطر نشان کرد: همه فعالیت های روحانیون طی نرم افزاری به نام سفیر ثبت و ظبط می شود و تمام فعالیت های روحانیون اعزامی در این برنامه ذخیره شده تا زحمات مبلغین هیچ گاه از بین نرود،با تولید این نرم افزار میتوانیم تحول تازه ای در عرصه تبلیغ به وجود می آید.

مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون بیان کرد: قبل از اعزام، ما در اختیار مبلغین راهیان نور بروشور ها و کتابهایی در اختار آنان قرار داده خواهد شد تا بتوانند در زمینه تبلیغ به بهترین وجه تاثیر گذار باشند.

وی در پایان گفت: به کار گیری روحانیون توانمند و فعال در سازمان بسیج طلاب با توجه به آموزش های لازم توانستیم به این امر سامان بخشیده و از روحانیون توانمند بهترین استفاده را ببرده و آماده پذیرش روحانیون علاقه مند در زمینه خدمت رسانی به شهداء هستیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع یک + یک؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*