تاریخ انتشار: 24-11-1395, 07:31 کد خبر: 506 نسخه چاپی: چاپ
واکنش آیت الله شاهرودی به حضور پرشور مردم:

بی ادبی و یاوه گویی های آمریکایی ها باعث حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن شد

نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری گفت : مردم ایران هر وقت از مخالفین و کسانی که مقابلش هستند بی ادبی ببیند بیشتر در صحنه حاضر می شوند .

به گزارش طوبی گلستان به نقل از گلستان ما ؛ حضرت آیت الله سید عبدالهادی حسینی شاهرودی نماینده مردم استان گلستان در مجلس خبرگان رهبری ظهر امروز شنبه 23 بهمن ماه در جلسه انجمن تالاسمی استان گلستان با اشاره به حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن گفت : ملت ما  آنجوری که نقل کرده اند 40 درصد بیشتر از سالهای گذشته به صحنه آمدند یعنی حضور مردم خیلی پر شورتر بود .

آیت الله شاهرودی افزود : برخی دوستان ما هم که دیروز تهران بودند اینگونه عنوان کردند که جمعیت زیادی در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کردند .

ایشان تصریح کرد : مردم ایران هر وقت از مخالفین و کسانی که مقابلش هستند بی ادبی ببیند بیشتر در صحنه حاضر می شوند .

عضو مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد : در زمان جنگ هشت ساله و هجوم صدام به کشور ما نیز جوانهایی که اصلا جبهه را ندیده بودند ، به میدان آمدند و این نشان می دهد که ما مثل یک خانواده اگر چه شاید مشکل داخلی داشته باشیم اما در مقابل دشمن متحد هستیم .

آیت الله شاهرودی خاطرنشان ساخت : پیام راهپیمایی 22 بهمن مردم ایران جواب محکم و دندان شکنی به یاوه گویان اجنبی  بود که ما همچنان ایستاده ایم .

انتهای پیام /

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع یک + سه؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*