تاریخ انتشار: 4-11-1395, 12:20 کد خبر: 393 نسخه چاپی: چاپ
رئیس پلیس آگاهی استان گلستان خبر داد؛

دستگیری کلاهبرداری 12 میلیاردی در گرگان

رئیس پلیس آگاهی استان گلستان از دستگیری فردی که به اتهام جعل و کلاهبرداری 12 میلیارد ریالی تحت تعقیب ماموران پلیس قرار داشت، خبر داد.

به گزارش طوبی گلستان؛ سرهنگ مجتبی مروتی اظهار کرد: گزارشی از طریق مردم در اختیار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت که آنها را از فروش گوشی های موبایل گران‌قیمت و با ارزش به قیمت گوشی های کارکرده و دست دوم توسط یک زن و مرد در گرگان با خبر ساخت.
وی افزود: در پی کسب این خبر بلافاصله ماموران با احتمال سرقتی بودن گوشی های مورد نظر، رسیدگی به موضوع پرونده را بصورت ویژه در دستورکار خود قرار دادند و پس از هماهنگی با مقام قضائی به کنترل مسیرهای تردد این زن و مرد پرداختند.
رئیس پلیس آگاهی استان ادامه داد: سرانجام پس از چند روز تعقیب و مراقبت، روز گذشته در حالی که این زن و مرد حدود 50 دستگاه گوشی تلفن همراه را با خود حمل می کردند، دستگیر و نسبت به شناسایی هویت واقعی آنها از طریق سامانه پلیس آگاهی اقدام شد.
مروتی بیان کرد: با تحقیقات صورت گرفته مشخص شد  مرد جوان همراه این زن که به عنوان مظنون اصلی تحت مراقبت قرار گرفته بود، یکی از کلاهبردارهای حرفه ای بوده و به اتهام چندین فقره جعل وکلاهبرداری به ارزش 12 میلیارد ریال در ورامین تحت تعقیب ماموران پلیس بوده است. متهمان پس از دستگیری جهت ادامه تحقیقات تحویل ماموران پلیس آگاهی تهران شدند.

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع هفت + دو؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*