تاریخ انتشار: 23-10-1395, 11:54 کد خبر: 328 نسخه چاپی: چاپ
مسئول امور روحانیون سپاه نینوا؛

ارتباط بین روحانیون را باید تقویت کنیم/ روحانیت باید پرچم داری خدمت به مردم را افتخار خود بداند

مسئول امور روحانیون سپاه نینوا گفت: روحانیت باید پرچم داری خدمت به مردم را افتخار خود بداند، روحانی که مدافع حقوق مردم نباشد انقلابی نیست.

به گزارش طوبی گلستان؛ حجة الاسلام والمسلمین محمود ابری در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: انقلاب اسلامی هرروزدربین انسانهای آزاده دنیاطرف داران بیشتری پیدامی کند، استکبار جهانی انواع حیله‌ها و طرح‌ها رابکاربسته تا از رشد انقلاب و بیداری اسلامی بگیرد اما الحمدالله تاکنون با تلاش بالای روحانیت ناموفق بوده است.

حجت‌الاسلام ابری با تأکید بر ضرورت شناخت دشمن بیان کرد: باید تاریخ دشمنان را بدانیم‌ که چه توطئه‌هائی بر علیه انقلاب‌ها و مردم منطقه داشته اند و حتی برخی از آن‌ها با چهره دوست ظاهر می‌شوند، لبخند ظاهری دارند ولی در باطن کینه وحشتناکی نسبت به اسلام دارند.

مسئول امور روحانیون در سپاه نینوا با تأکید بر اینکه روحانی باید انقلابی باشد یادآور شد: روحانیت باید پرچم داری خدمت به مردم را افتخار خود بداند، روحانی که مدافع حقوق مردم نباشد انقلابی نیست.

ابری تاکید کرد: ما اگر بتوانیم ارتباط بین طلاب و روحانیون را تقویت کنیم، به نتایج مشهود و قابل توجهی دست پیدا می کنیم.

وی با اشاره به اینکه راه و روش اسلام توسط روحانیت به جامعه منتقل می شود افزود: اگر امروزه شاهد این هستیم که اسلام بیش از پیش با قوت پا بر جا است دلیلش تبیین اسلام از زبان روحانیت بوده است.

مسئول امور روحانیون در سپاه نینوا استان با اشاره به اینکه اگر خدمتی به روحانیت کنید به استقلال کشور کمک کرده‌اید، گفت: برای حفظ استقلال کشور باید به دین مردم توجه کنیم و روحانیون هستند که با تبلیغ علوم دینی در جامعه موجب گسترش دین در جامعه می‌شوند.

حجة الاسلام ابری در پایان گفت: این باعث افتخار بنده است که دو سال آخر خدمت خودم را صرف خدمت رسانی به طلاب و روحانیون سپری می کنم.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع شش + دو؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*