تاریخ انتشار: 27-08-1399, 14:16 کد خبر: 2743 نسخه چاپی: چاپ
با حضور رئیس هیئت کوهنوردی استان انجام شد؛

افتتاح اولین سالن تخصصی بولدر شهرستان گرگان

اولین سالن خصوصی تخصصی بولدر شهرستان گرگان شامگاه گذشته با حضور رئیس هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی استان گلستان افتتاح شد.

به گزارش طوبی گلستان؛ شامگاه دوشنبه 26 آبان ماه طی مراسمی اولین سالن تخصصی بولدر شهرستان گرگان گذشته با حضور رئیس هیئت کوهنوردی و صعود های ورزشی استان گلستان جناب آقای فلاحی افتتاح شد.

این سالن با اعتباری بالغ بر 300 میلیون تومان ساخته و طراحی و ساخت آن حدود 45 روز زمان برد و در حال حاضر به بهره برداری رسیده است.

در این خصوص مدیر باشگاه کوهنوردی پیشتازان خانم لاله باذری در گفتگو با خبرنگار در خصوص اهداف از ایجاد سالن بولدر اظهار کرد: چندسالی مد نظرم بود که با خرید تجهیزات لازم و پیدا کردن سالن مناسب، سالن بولدر تخصصی در مرکز شهر ایجاد کنم. امروز خدا رو شکر میکنم که این سالن راه اندازی شد تا دوستداران رشته سنگ نوردی بتوانند به راحتی به تمرین ورزش مورد علاقه خودشان مشغول شوند.

باذری با تاکید بر این مطلب که این سالن بولدر از سنین کودکی تا بزرگسال قابل استفاده است ادامه داد: بزرگترین هدفم در ساخت چنین سالنی رساندن کودکان، نونهالان، نوجوانان به مرحله قهرمانی کشوری هست و انشاء الله این امر طی سالهای بعد اتفاق خواهد افتاد.

مدیر باشگاه کوهنوردی پیشتازان ضمن تشکر و قدردانی از کسانی که در افتتاح این سالن زحمت کشیدند گفت: هدف بعدی که مد نظر باشگاه پیشتازان است ساخت دیواره سرطناب در گرگان هست که در حال حاضر نیاز ورزش صخره نوردی ما است و به یاری خدای متعال این بخش هم به مرحله اجراء خواهیم رساند تا در خصوص سنگ نوردی و صخره نوردی استان گامی مهم را برداریم.

افتتاح اولین سالن تخصصی بولدر شهرستان گرگان

افتتاح اولین سالن تخصصی بولدر شهرستان گرگان

افتتاح اولین سالن تخصصی بولدر شهرستان گرگان

انتهای پیام/

#سید حامد

نظر : 1 | تاریخ : 2 دی 1400 13:00
آدرس باشگاه رو بفرمایید

#terme021

نظر : 2 | تاریخ : 21 اردیبهشت 1401 08:44

باشگاه کوهنوردی پیشتازان
instagram.com/pishtazan.golestan

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع نه + دو ؟ (به عدد)- برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*