تاریخ انتشار: 8-08-1399, 08:51 کد خبر: 2737 نسخه چاپی: چاپ

شیوع کرونا نمازجمعه این هفته را در ۳ شهر استان گلستان لغو کرد

شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان گلستان اعلام کرد به علت شیوع دوباره کرونا در برخی مناطق، نماز جمعه این هفته ( ۹آبان) در ۳ شهرستان اقامه نمی‌شود.

به گزارش طوبی گلستان؛ شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان گلستان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد به علت شیوع دوباره کرونا در برخی مناطق اقامه نماز جمعه این هفته (9آبان) در 3 شهرستان لغو شده است.

در این اطلاعیه آمده است بنابر آخرین وضعیت اعلام شده توسط رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان نمازجمعه این هفته در شهرهای گرگان، مینودشت و بندرگز  اقامه نمی‌شود و در بقیه شهرها نمازگزاران می‌توانند با رعایت اصول و مقررات بهداشتی و فاصله اجتماعی در نماز جمعه شرکت کنند.

شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان از مردم نمازگزار خواسته تا وسایل شخصی از جمله مهر، جانماز و بانوان چادرنماز به همراه داشته باشند، فاصله فیزیکی را رعایت کنند و حتما ماسک بزنند.

 

بنابر آخرین اعلام ستاد کرونای استان گلستان سه شهرستان گرگان، مینودشت و بندرگز در وضعیت قرمز قرار دارند. همچنین کردکوی، بندرترکمن، آزادشهر و کلاله در وضعیت نارنجی و گنبدکاووس، گمیشان، آق قلا، علی آباد کتول، رامیان، گالیکش و مراوه تپه در وضعیت زرد هستند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع یک + دو؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*