تاریخ انتشار: 13-10-1395, 13:46 کد خبر: 272 نسخه چاپی: چاپ
حجة الاسلام امیر شاهی:

ترویج آموزه‌های دینی در جامعه، راهگشای مشکلات و چراغ راه مردم است

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مراوه تپه گفت:روحانیون نقش مهمی در تحکیم دین اسلام، آرمان های نظام اسلامی، امام راحل، امام خامنه ای و شهداء دارند، آنها با بیان آموزه های دینی باید چراغ راه مردم باشند.

به گزارش طوبی گلستان؛ حجت الاسلام حسینعلی امیر شاهی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مراوه تپه ضمن دیدار و بازدید از مساجد اهل سنت شهرستان، طی یک نشست صمیمی با امام جماعت، طلاب، روحانیون و نماز گزاران اهل سنت مسجد نورانی شهرستان مراوه تپه، گفت : مردم در زمینه عقاید و آموزه های دینی همواره طلاب و حوزویان را محرم خود دانسته و به آن ها مراجعه می‌کنند و این امر مسؤولیتی خطیر بر دوش جامعه روحانیت می گذارد، پس باید در جهت سوق دادن اندیشه و اعتقادات مردم به سوی اندیشه های ناب اسلام محمدی (ص) گام برداریم .

حجت الاسلام امیر شاهی با بيان اينكه روحانيون و علماي ديني مهمترين نقش و رسالت را در ترويج و حفظ اسلام ناب محمدی (ص) دارند ابراز نمود: روحانيون همواره براي تحكيم مباني دین مقدس اسلام ، انقلاب اسلامي ، آرمانهاي امام راحل و شهدا تلاشهاي شبانه روزي را انجام داده اند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مراوه تپه اشاره ای به مسائل و حوادث منطقه و کشور های همسایه و حرکات ضد بشری و ضد دینی در برخی از کشورها و به نام اسلام و قرآن کرد و اظهار داشت: متاسفانه در برخی از کشورهای اسلامی شاهد وقوع حوادث تلخ و نگران کننده‌ای به نام دفاع از دین مبین اسلام هستیم،  باید همگان این مهم را مد نظر داشته باشیم که این افراد هیچ ارتباطی با اسلام ناب محمدی نداشته و ندارند.

ایشان در پایان با تاکید بر حفظ وحدت و همبستگی مسلمانان، یادآور شد: پیروی و تبعیت از ولی فقیه ( امام خامنه ای ) و ترویج آموزه‌های دینی در جامعه و به ویژه به نسل جوان راهگشای مشکلات و چراغ راه آنهاست.

ترویج آموزه‌های دینی در جامعه، راهگشای مشکلات و چراغ راه مردم است

ترویج آموزه‌های دینی در جامعه، راهگشای مشکلات و چراغ راه مردم است

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع یک + سه؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*