تاریخ انتشار: 21-04-1398, 00:47 کد خبر: 2668 نسخه چاپی: چاپ

سپاه گرگان ۸۲ واحد مسکونی برای سیل‌زدگان آق‌قلا می‌سازد

فرمانده سپاه گرگان گفت: سپاه و بسیج سازندگی این شهرستان ۸۲ واحدمسکونی را در شهرستان سیل‌زده آق‎قلا احداث و تعمیر می‌کند.

به گزارش طوبی گلستان، سرهنگ وحید فخرالدین ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: سپاه از روز نخست وقوع حادثه در کنار مردم حضور داشت و هنوز هم گروه‌های جهادی ما در مناطق سیل‌زده استان مشغول خدمات رسانی به مردم هستند.

وی افزود: گروه‌های جهادی شهرستان گرگان نیز در مناطق سیل‌زده حضور پیدا می‌کنند اما 15 گروه جهادی به طور ثابت در شهرستان آق‌قلا حضور دارند.

فرمانده سپاه گرگان با اشاره به اجرای طرح جهاد همبستگی ملی بیان داشت: در این طرح واحدهای مسکونی سیل‌زدگان با جمع‌آوری کمک‌های مردمی ساخته و تعمیر می‌شود.

وی ادامه داد: سپاه شهرستان گرگان نیز در این طرح ساخت و تعمیر 82 واحدمسکونی را متعهد شده که بخشی از این واحدهای نیز تعمیر و تحویل مردم شده است.

سرهنگ فخرالدین ادامه داد: همچنین 10 واحدمسکونی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی نیز در شهرستان سیل‌زده آق‌قلا از سوی سپاه و بسیج سازندگی گرگان احداث می‌شود.

وی در ادامه به بازسازی واقعه غدیرخم در شهر گرگان اشاره کرد و گفت: پیگیری‌های لازم برای انتخاب کارگردان و بازیگران انجام شده و در روز عدی غدیرخم این رویداد فرهنگی به اجرا درمی‌آید./تسنیم

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع نه + دو ؟ (به عدد)- برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*