تاریخ انتشار: 29-11-1397, 12:50 کد خبر: 2604 نسخه چاپی: چاپ

به گزارش طوبی گلستان، آخوند محی الدین احمدی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ادامه داد: استکبار جهانی که در مقابله با نظام اسلامی از اجرای توطئه های مختلف وجنایت های مختلف رویگردان نیست، تاب تحمل جشن های با شکوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و راهپیمایی 22 بهمن که با شرکت گسترده مردم سراسر ایران برگزارشد را نداشت.

وی افزود: استکبار جهانی پاسخی جز مرتکب شدن به این جنایت کور و ننگین که درآن جمعی از خادمان این نظام به شهادت رسیدند، پیدا نکرد.

امام جمعه اهل سنت کلاله تاکید کرد: دشمنان باید بدانند که با این جنایت ها وتوطئه ها، اتحاد و همدلی مردم اعم از شیعه و سنی و قومیت های مختلف در جای جای ایران اسلامی در حمایت از نظام اسلامی و منویات مقام معظم رهبری گسترش می یابد.

آخوند احمدی اظهارداشت: ضمن محکوم کردن جنایت دشمنان کوردل در سیستان و بلوچستان، شهادت این عزیزان خادم و مرزدار را به مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای، خانواده گرانقدر آنان و ملت غیور و همیشه در صحنه ایران اسلامی تسلیت عرض می نماییم.

گفتنی است؛ عوامل گروهک تروریستی به اصطلاح جیش العدل (وابسته به القاعده) با اقدام کور تروریستی انتحاری چهارشنبه شب یک دستگاه اتوبوس حامل نیروهای مرزبان نیروی زمینی سپاه پاسداران از لشکر امام حسین (ع) استان اصفهان را منفجر کردند. 

در این حادثه تروریستی که بوسیله یک دستگاه وانت مملو از موادمنجره در جاده خاش- زاهدان محدوده روستای چانعلی رخ داد 27 نفر از نیروهای جان برکف سپاه شهید و 13 نفر دیگر زخمی شدند. 

انتهاي پيام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع پنج + پنج ؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*