تاریخ انتشار: 26-08-1397, 14:58 کد خبر: 2576 نسخه چاپی: چاپ
مسئول امورروحانیون اداره تبلیغات گرگان:

همایش "نقش علماء و اندیشمندان در وحدت امت اسلامی" فردا در گرگان برگزار می شود

مسئول امورروحانیون ومساجد اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گرگان از برگزاری همایش "نقش علماء و اندیشمندان در وحدت امت اسلامی" در گرگان خبر داد.

به گزارش طوبی گلستان، حجة الاسلام حسینعلی امیرشاهی در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری تحلیلی اظهار کرد: به مناسبت فرا رسیدن میلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص) و حضرت امام جعفر صادق(ع) و فرا رسیدن هفته وحدت سازمان تبلیغات اسلامی با همکاری دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت شمال کشور اقدام به برگزاری همایشی با عنوان "نقش علماء و اندیشمندان در وحدت امت اسلامی" کرده است.

مسئول امورروحانیون اداره تبلیغات گرگان با دعوت از طلاب، روحانیون، اساتید و نخبگان حوزه های علمیه در این مراسم بزرگ تاکید کرد: همکاری و وحدت در عین تفاوت‌های مذهبی ، عنصری هموارکننده در رسیدن به انسجام اسلامی است چرا که شرایط فعلی جهان بیش از گذشته همه مسلمانان را به یک اتحاد و انسجام اسلامی فرا می‌خواند.

وی با بیان اینکه حجة الاسلام والمسلمین "سید مهدی علیزاده موسوی" استاد حوزه و دانشگاه و رئیس پژوهشگاه حج و زیارت سخنران ویژه این مراسم است خاطر نشان کرد: این همایش فردا یکشنبه 28 آبان 97 در سالن همایش جامعة المصطفی (ص) العالمیه شهرستان گرگان با حضور آیت الله نور مفیدی و علماء و مسئولین از ساعت 9 صبح الی 14 برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع یک + یک؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*