تاریخ انتشار: 20-03-1397, 12:22 کد خبر: 2450 نسخه چاپی: چاپ
از سوم تا هفتم تیر ماه؛

برپایی نمایشگاه تولیدات خانگی استان گلستان در یکصد غرفه

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان از افتتاح نمایشگاه تولیدات خانگی از سوم تا هفتم تیرماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان گلستان در 100 غرفه خبر داد.

به گزارش طوبی گلستان؛ کلثوم غفاری توران صبح امروز در جمع خبرنگاران با بیان اهمیت توسعه پایدار و حمایت از مشاغل خانگی و توسعه در استان اظهار کرد: نقش زنان در بحث توسعه مشاغل خانگی پر رنگ و تاثیرگذار بوده و کسی نمی تواند منکر این موضوع شود و بانوان می توانند در کنار رسیدگی به امورات منزل، دست به تولید و اشتغال پایدار بزنند.

وی با اشاره به اینکه تولیدات داخلی اغلب کم هزینه و ایده آل هستند بیان کرد: تولیدات خانگی به دلیل هزینه تمام شده کمتر و صرفه جویی در وقت، مقون به صرفه هستند و تمامی اعضای خانواده نیز می توانند خصوصا در اوقات فراغت کمک کنند.

غفاری با اشاره به اینکه نمایشگاه تولیدات خانگی از 3 تیرماه به مدت پنج روز برگزار می‌شود خاطر نشان کرد: در راستای حمایت از تولیدات خانگی بویژه بانوان تولیدکنندگانی که از سوی دفتر بانوان استانداری به شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان معرفی شوند، تنها یک‌سوم هزینه غرفه را پرداخت خواهند کرد.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان خاطرنشان کرد: پیش‌بینی می‌کنیم 100 غرفه در این نمایشگاه مربوط به تولیدات و مشاغل خانگی افتتاح شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع شش + دو؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*