تاریخ انتشار: 23-01-1397, 15:00 کد خبر: 2267 نسخه چاپی: چاپ
مادر شهید مدافع حرم حجت‌الله نوچمنی:

حجت‌الله با خواندن نماز شب به آرزویش رسید/ گریه نمی‌کنم تا دشمن با اشک چشمانم شادمان نشود / فیلم

مادر شهید پاسدار حجت‌الله نوچمنی گفت: اصلاً گریه نمی‌کنم تا دشمن با اشک چشمانم شادمان نشود، تمام زندگی‌ام را فدای رهبر خوب‌مان امام خامنه‌ای می‌کنم.

به گزارش طوبی گلستان؛ تاجی باصری مادر 70 ساله شهید مدافع حرم «حجت‌الله نوچمنی» که 9 فرزند دارد «هفت پسر و دو دختر» در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در گرگان اظهار کرد: حجت‌الله پسر پنجمم است، همیشه نماز شب می‌خواند و آرزویش شهادت بود، خوشحالم از اینکه پسرم در راه اسلام و ولایت به آروزیش رسید.

این مادر شهید در فراغ پسرش نه تنها اشک نمی‌ریزد، بلکه از عمق جان و باصلابت تمام و با افتخار می‌گوید: اصلاً گریه نمی‌کنم تا دشمن با اشک چشمانم شادمان نشود، تمام زندگی‌ام را فدای رهبر خوبمان امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) می‌کنم.

باصری می‌افزاید: پسرم داوطلبانه به سوریه و کربلا می‌رفت، اگر اشتباه نکنم و ذهنم درست کار کند حجت‌الله سومین بار بود که برای مأموریت به سوریه رفت، خیلی وقت‌ها هم به ما نمی‌گفت که عازم سفر است.

این مادر شهید از خصوصیات حجت‌الله چنین گفت: واقعاً پسر خوب و دوست‌داشتنی بود، بااخلاق و مردمدار و بامحبت بود، همیشه به پدر و مادرش احترام می‌گذاشت، بگذارید راحت بگویم پسرم از هر جهت 20 و نمونه بود، او برای اینکه به اهل بیت (علیه‎السلام) جسارت نشود و مردم در امنیت باشند، به جنگ با دشمن رفت.

باصری ادامه داد: پسرم وصیت کرد که بعد از شهادت او را در امامزاده روشن‎آباد تدفین کنیم، من از اینکه پسرم شهید شده، اصلاً ناراحت نیستم و به او افتخار می‎کنم، حتی اگر 6 پسر دیگرم برای دفاع از امام و میهن، دین و ناموس به جنگ دشمن بروند خیالی ندارم و همه زندگی‎ام را فدای امام خامنه‎ای می‎کنم.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع شش + دو؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*