تاریخ انتشار: 22-01-1397, 11:44 کد خبر: 2261 نسخه چاپی: چاپ
سرپرست گروه فرهنگی جؤن خادم المهدی(عج):

فقط جمعه ها متعلق به امام زمان(عج) نیست/ استقبال قابل توجه شهروندان گرگانی از سه شنبه های مهدوی

سرپرست گروه فرهنگی جؤن خادم المهدی(عج) گفت: فقط جمعه ها متعلق به امام زمان(عج) نیست بلکه تمام ایام هفته متعلق به امام زمان(عج) است.

به گزارش طوبی گلستان؛ شبنم نژاد مقدم در حاشیه مراسم برگزاری سه شنبه های مهدوی اظهار کرد: گروه فرهنگی جؤن خادم المهدی(عج) یک گروه خود جوش است که توسط دانشجویان و طلاب شهرستان گرگان شکل گرفته است و امروزه هم شاهد این هستیم که این گروه به صورت وسیع تر و با همکاری مردم در حال پیگیری و برگزاری است.

سرپرست گروه فرهنگی جؤن خادم المهدی(عج) تصریح کرد: سه شنبه های مهدوی برای اولین بار در تهران راه اندازی شده و در استان گلستان اولین شعبه آن در گرگان که در قالب گروه فرهنگی جؤن خادم المهدی(عج) در حال برگزاری است.

وی گفت: گروه فرهنگی جؤن خادم المهدی(عج) در واقع این هدف را دنبال می کند که به مردم بگوید فقط جمعه ها مختص امام زمان نیست بلکه در تمام ایام هفته هم می توانیم به یاد امام زمان(عج) باشیم. اینکه به مردم خدمتی کنیم برای سلامتی امام زمان(عج) و یک همدلی ایجاد شود در این بین، بسیار حائز اهمیت است.

نژاد مقدم با تشریح برنامه های این گروه خاطر نشان کرد: فعالیت هایی از قبیل دیدار با خانواده شهداء، کمک به نیازمندان، یلدای مهدوی و سه شنبه های مهدوی از جمله مهمترین اقداماتی است که در این گروه انجام می شود.

وی با بیان اینکه سه شنبه های مهدوی در هر دوره ای از اجراء 2 تا 4 ساعت به طول می انجامد تاکید کرد: استقبال مردم از این مراسم بسیار زیاد است، و شهروندان و مسافران این شهرستان از ساعت های اولیه این مراسم با حضور در غرفه های مختلف شدّت ارادت خودشان را به حضرت مهدی(عج) نشان می دهند.

نژاد مقدم مدت فعالیت گروه فرهنگی جؤن خادم المهدی(عج) در گرگان را شش ماه بیان کرد و متذکر شد: در شهرستان های آزاد شهر و علی آباد کتول هم مقرر شد به زودی چنین گروهی فعالیتشان را آغاز کنند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر به طور میانگین بیست خادم در این گروه مشغول به فعالیت هستند خاطر نشان کرد: تمام هزینه هایی که در این راه خرج می شود مردمی است و تنها چند اداره معدودی در این کار ما را یاری رسانده اند. سپاه پاسداران و شهرداری گرگان تنها اداراتی بودند که این گروه را حمایت کرده اند.

سرپرست گروه فرهنگی جؤن خادم المهدی(عج) با ابراز گلایه از مسئولینی که حتی یک بار برای بازید از این گروه حضور پیدا نکرده اند متذکر شد: این گروه فرهنگی با استعانت از حضرت مهدی(عج) تا به امروز پیشرفت های فراوانی در زمینه رشد و پرورش جوانان و نوجوانان داشته و در آینده نزدیک انشاء الله به اهدافی که داریم خواهیم رسید.

نژاد مقدم با اشاره به فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر آتش به اختیار بودن جوانان ادامه داد: این گروه به کمک مردم راه اندازی شده است نیاز است مردم بیشتری ما را حمایت کنند. لازم است ادارات مرتبط در این زمینه حمایت های خودشان را از این گروه انجام دهند تا این گروه با قوت بیشتری به راه خودش ادامه دهد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع چهار + چهار؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*