تاریخ انتشار: 8-10-1395, 10:06 کد خبر: 225 نسخه چاپی: چاپ
کارشناس مسائل مذهبی:

بصیرت 9 دی، بالاترین سرمایه برای نظام /هر فردی شرایط دشمنان را نسبت برعلیه نظام مهیا کند گناهی بزرگی کرده است

کارشناس مسائل مذهبی گفت: مصداق بصیرت، 9 دی می باشد این بالاترین سرمایه برای نظام است و آنهم ملت آگاه و بیدار، این آگاهی و بیداری از دلبستگان به نظام متجلی گشته است.

به گزارش طوبی گلستان؛ حجةالسلام والمسلمین نور علی اسدی کارشناس مسائل مذهبی در گفتگو با خبرنگار ما افزود: هر زمانی و در هر شرایطی که فتنه برای جامعه ما ایجاد می شود و تشخیص برای مردم سخت و دشوار می شود در آن شرایط اگر اتفاقی در مقابل این فتنه ایجاد شود که موجب روشن شدن و بصیرت گردد مهم است که این اتفاق در 9 دی ایجاد گردیده است.

حجة الاسلام اسدی خاطر نشان کرد: اگر چه دشمنان به دنبال فتنه گری در همه زمانها هستند و می خواهند مردم را نسبت به نظام و یکدیگر بد کنند، اما شرایط بطوری رقم می خورد که در مقابل آن قرار میگیرد و اقدام انها موجب انس و الفت نسبت به یکدیگر میگردد.

اسدی 9دی را میثاق با شهدا و امام شهدا دانست و تاکید کرد:9 دی در حقیقت تجدید عهد ملت با ولایت بوده و میثاق با شهداء است، که سفارش همه آنان به تبعیت و پیروی از رهبری بوده است.

کارشناس مسائل مذهبی ادامه داد: تنها چیزی که فتنه را از بین میبرد بصیرت است،و با بصیرت است که می شود دستان فتنه انگیز فتنه گران را کوتاه کرد، این که مصداق  بصیرت 9 دی می باشد این بالاترین سرمایه برای نظام هستند و آنهم ملت آگاه و بیدار و این آگاهی و بیداری از دلبستگان به نظام متجلی گشته است.

وی گفت: 9 دی منصرف کردن دشمنان از چشم طمع و بدخواهی به این نظام و مملکت بوده است، ما به عنوان یک فرد ایرانی در هر جایی که هستیم نباید کاری انجام دهیم که دشمنان کینه توز را نسبت به این انقلاب و نظامی که با خون هزاران شهید به دست آمده امیدوار کنیم و این گناهی بزرگ است که انسان در هر شرایطی دشمنان را نسبت به این نظام برای براندازی و از بین بردنش امیدوار نماید.

اسدی در پایان خاطر نشان کرد: دشمنان بدانند در هر زمانی بخواهند اقدامی بر علیه ملت ایران داشته باشند همانند 9 دی ملت ما در صحنه ها حضور پیدا میکنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع یک + دو؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*