تاریخ انتشار: 7-10-1395, 15:04 کد خبر: 219 نسخه چاپی: چاپ

دعوت رئیس اداره تبلیغات مراه تپه از عموم مردم در یوم الله نهم دیماه

مردم عزیز شهرستان مراوه تپه ، مبارزه ی با استکبار زمانی به اتمام خواهد رسید که هیچ دولت مستکبری در این عالم وجود نداشته باشد.

به گزارش طوبی گلستان، حجت الاسلام حسینعلی امیر شاهی رئیس اداره تبلیغات اسلامی و دبیر ستاد گرامیداشت 9 دی ، شهرستان مراوه تپه به مناسبت گرامیداشت 9 دی از آحاد امت اسلامی بویژه شهروندان فهیم اهل سنت و تشیع شهرستان مراوه تپه جهت شرکت در این تجمع عظیم انسانی دعوت بعمل آورد و گفت : مبارزه با استکبار وظیفه همه موحدانی است که راه انبیاء الهی را ادامه می دهند و ملّت ایران بخصوص مردم بزرگوار اهل سنت شهرستان مراوه تپه هیچگاه با دشمنان قسم خورده خود سرسازش نخواهد داشت.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی تصریح کرد: مردم عزیز شهرستان مراوه تپه ، مبارزه ی با استکبار زمانی به اتمام خواهد رسید که هیچ دولت مستکبری در این عالم وجود نداشته باشد، تا زمانی که آمریکا و نوکران منطقه ای او به مردم مظلوم منطقه ظلم می نمایند، و دست از شیطنت و توطئه علیه ملت ایران بر نداشته اند، باید شعار مرگ بر آمریکا ادامه داشته باشد.

وی گفت: 9 دی سال 1395 فرصتی است تا بار دیگر انزجار خود را از آمریکای جنایتکار اعلام نموده و بگوئیم که همچنان آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.

حجت الاسلام امیر شاهی در پایان تاکید کرد: باید با حضور خود بار دیگر دل رهبر عزیزمان امام خامنه ای (مد ظلله العالی) ، را با حضور در مراسم روز پنج شنبه مورخه 09/ 10 / 95  راس ساعت 9 صبح در میدان مختوم قلی فراغی (مرکز شهر) بصورت یک تجمع انقلابی با شکوه ، شاد نموده و اعلام کنیم که تا آخرین نفس در مقابل آمریکا خواهیم ایستاد .

لازم به ذکر است سخنران ویژه این مراسم حجت الاسلام سایری معاونت محترم فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان گلستان می باشد .

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع چهار + چهار؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*