تاریخ انتشار: 13-12-1396, 13:57 کد خبر: 2153 نسخه چاپی: چاپ
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه نینوا:

ایجاد 5 هزار شغل در استان توسط بسیج سازندگی

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه نینوا گفت: حدود پنج هزار شغل توسط بسیج سازندگی در استان گلستان ایجاد شد.

به گزارش طوبی گلستان؛ حسن ملک‌حسینی در مراسم افتتاحیه "کارگاه تولید پوشاک نیمه صنعتی رحیمی" صبح امروز اظهار کرد: مجموعه سپاه و بسیج با همکاری هم توانستند موفقیت های خوبی را با کمک مردم بدست بیاورند و در خدمت مردم بگذارند، امروز این همکاری باعث شده تا برخی از مشکلات مردم در خصوص اشتغال و بیکاری حل شود.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه نینوا با بیان این مطلب که حدود امسال حدود 700 میلیارد تومان تسهیلات در اختیار مردم قرار داده شده خاطر نشان کرد: امسال در 3 هزار عرصه حدود 5 هزار شغل ایجاد کرده ایم و در این زمینه ها توانستیم موفقیت های خوبی را بدست بیاوریم.

ملک حسینی ادامه داد: هر چند این شغل در استان بسیار ناچیز است اما بسیج همواره در حال تلاش است تا به این آمار بیفزاید تا در بخش های مختلف موفقیت هایی را کسب کند.

وی تاکید کرد: بسیج سازندگی استان به همت بسیجیان همیشه در صحنه توانسته به خوبی در مناطق محوله کرمانشاه فعالیت کنند و برای ساخت مسکن و تعمرات آن اقدامات چشم گیری را انجام داده اند.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه نینوا در پایان متذکر شد: در استان گلستان از طرف بسیج سازندگی 10 واحد خیاطی مورد حمایت واقع شده و انشاء الله بتوانیم در آینده هم به واحد های تولیدی بتوانیم نهاد های مختلفی را تحت پوشش خود قرار دهیم تا واحد های اشتغال زا  دچار مشکل نشوند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع شش + دو؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*