تاریخ انتشار: 7-10-1395, 12:29 کد خبر: 213 نسخه چاپی: چاپ
معاون آموزش حوزه علمیه دارالشفاء؛

نهم دی ماه روز مقابله آحاد مردم با دشمن بود/ نهم دی ماه نماد وحدت امت اسلامی است

معاون آموزش حوزه علمیه دارالشفاء گفت: متاسفانه برخی ها نمی خواهند باور کنند که نهم دی ماه روز مقابله آحاد مردم با دشمن بود، نه یک جناح در مقابل جناح دیگر، نهم دی ماه حجت را بر همگان تمام کرد.

به گزارش طوبی گلستان؛ حجةالاسلام محسن شعبانی معاون آموزش حوزه علمیه دارالشفاء در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: روز 9 دی یکی از روزهای ماندگار انقلاب اسلامی بوده است، ملت ایران ثابت کرده اند اگر از هر جناح و سلیقه ای که باشند از خون شهداء و ولایت مطلقه فقیه دست بر نمیدارند.

حجةالاسلام شعبانی با بیان این مطلب که دشمن همیشه در حال ایجاد نقشه هایی بر علیه کشور ما می باشد تصریح کرد: دشمن ما برای رسیدن به اهداف استعمار خودش نقشه هایی را از چند قرن اخیر برای کشورهای اسلامی برنامه ریزی کرده است، این دشمنی دشمن ما، تمام نشدنی است.

وی یکی یکی از اهداف اصلی دشمن را از بین بردن اتحاد امت اسلامی دانست و تاکید کرد: دشمن در چند سال قبل مستر هنفر(جاسوس انگلیسی) را مأمور می کند تا نقات ضعف و قوت جامعه اسلامی را بررسی کند، همچنین برای پیشبرد اهداف بهترشان نقاط ضعف را پر رنگ و نقاط قوت را ضعیف کنند.

شعبانی افزود: این فرد بعد از بررسی های به عمل آورده در کشور های اسلامی به این نتیجه رسیده است که بزرگترین نقطه ضعف کشورهای اسلامی وحدت است، لذا با بررسی به این نتیجه میرسد که مسلمین در بعضی از موضوعات با هم نظر هستند و در مشکلات به مرجع دینی و رهبری خود رجوع میکنند.

معاون آموزش حوزه علمیه دارالشفاء با اشاره به اینکه امام خمینی(ره) با تدبیرشان "وحدت" را در کشور اسلامی حفظ می کردند خاطر نشان کرد: در زمان انقلاب حضرت امام خمینی(ره) با در نظر گرفتن فتنه های دشمنان اسلام همه آنان را به با "وحدت کلمه" نقشه های دشمن را نقش بر آب میکرد.

وی افزود: قبل از نهم دی ماه در پی اعتراضات انتخاباتی که در تهران انجام شده بود دشمن از این اعتراضات سوء استفاده کرده و با تزریق شعارهایی بر علیه اصل ولایت فقیه، دامنه این اعتراضات را وسیع کرده اند.

حمایت همه جانبه مردم از ولایت

حجة الاسلام شعبانی در خصوص حمایت مردم از ولایت فقیه سخن به میان آورد و بیان کرد: جامعه ما با وجود برنامه ریزی های کثیر دشمن بر علیه ولایت فقیه، هیچ گاه نتوانسته اند مردم را از ولایت جدا کنند، بحمدالله مردم هم با حضور گسترده خود در روز نهم دی ماه این حمایت از ولایت و رهبری را به گوش جهانیان رساندند.

معاون آموزش حوزه علمیه دارالشفاء تاکید کرد: بزرگترین تاثیر حضور ما در نهم دی نشان دادن وحدت مردم،  تحت امر مقام معظم رهبری است و از این امر هم دشمن را خیلی ناراحت می کند.

نهم دی ماه روز مقابله آحاد مردم با دشمن بود

کارشناس مسائل مذهبی گفت: متاسفانه برخی ها نمی خواهند باور کنند که نهم دی ماه روز مقابله آحاد مردم با  دشمن بود، نه یک جناح در مقابل جناح دیگر، تا بحث از 9 دی میشود میگویند چرا هنوز هم به مساله 88 می پردازید؟! می گویند خلاف وحدت است!، غافل از اینکه نهم دی ماه نماد وحدت است.

وی با اشاره به سخنان رهبری افزود: مقام معظم رهبری بارها تاکید کرده اند که فتنه خط قرمز بنده است، ولی متاسفانه در برخی از ادارات دولتی شاهد این هستیم که کسانی منسب می گیرند که خودشان یکی از سران فتنه بودند، انشاء الله با حضور گسترده خود در انتخابات سال آینده یک تحول انقلابی در سطح کشور شاهد خواهیم بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع هفت + دو؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*