تاریخ انتشار: 7-10-1395, 09:32 کد خبر: 211 نسخه چاپی: چاپ
واکنش قاطع امام جمعه کلاله در قبال عدم حضور مسئولین در برنامه خاص:

9دی، منتسب به جناح خاص نیست/ مسئولی به علت شرکت در برنامه های 9 دی برکنار نمی شود

امام جمعه کلاله با انتقاد از برخی از مسئولین شهرستانی گفت: 9 دی منتسب به جریان و جناح خاص نیست و این اتفاق نوعی حمایت از رهبری و نظام است؛ پس چرا برخی از مسئولین در برنامه های این روز شرکت نمی کنند؟!

به گزارش طوبی گلستان به نقل از کلاله خبر، حجت الاسلام کشیری در برنامه ای که در راستای حماسه 9 دی در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و با حضور مسئولین استانی و روحانیون اهل سنت و تشیع شهرستان کلاله برگزار شد، با انتقاد از برخی از مسئولین نسبت به عدم شرکت در مراسم مربوط به 9 دی، اظهار داشت: 9 دی، منتسب به جریان و جناح خاص نیست و این حماسه در حمایت از رهبری و نظام اتفاق افتاد و عدم حضور برخی مسئولین جای انتقاد دارد.

وی ادامه داد: مسئولین از شرکت در این مراسمات واهمه نداشته باشند چرا که هیچ کدام از مسئولین برای شرکت در اینگونه مراسمات از سمت خود برکنار نمی شوند.
حجت الاسلام کشیری با اشاره به اتفاقات سال 88 گفت: برخی از عاملین فتنه سال 88 به اشتباهات خود پی بردند و اقرار به اشتباه کرده اند ولی برخی نیز

بر فتنه اصرار دارند که باید با آنها برخورد شود.

امام جمعه کلاله تصریح کرد: برخی در پشت تریبون ها سینه چاک رهبری و ولایت فقیه هستند ولی در عمل، خلاف ادعای خود را نشان می دهند.
کشیری با تاکید بر اصل ولایت فقیه، احترام به ولایت فقیه و روحانیت را یک اصل دانست و گفت: در زمانی که تمام دشمنان نظام درصدد صدمه به ولایت فقیه هستند، مردم باید به رهنمودهای ولایت فقیه گوش فرا دهند تا از هرگونه گزند دشمنان در امان باشیم.

گفتنی رسول بامری شهردار کلاله قبل از برگزاری این مراسم علت عدم حضور خود را در این برنامه شرکت در مراسم تشیع یکی از اقوام اعلام کرده بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع یک + سه؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*