تاریخ انتشار: 25-11-1396, 07:19 کد خبر: 2086 نسخه چاپی: چاپ
در آستانه سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)؛

گلستان به عطر چهار آلاله گمنام معطر می شود

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه نینوا گلستان گفت: در آستانه سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)، استان گلستان شنبه (۲۸ بهمن) به عطر وجود چهار شهید گمنام معطر می شود.

به گزارش طوبی گلستان؛ سروان پاسدار علی خالقی، معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه نینوا گلستان، شامگاه دیروز (24 بهمن) در جمع خبرنگاران گفت: در آستانه سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)، استان گلستان در روز شنبه (28 بهمن) مفتخر به حضور 4 شهید گمنام شده و مردم شهید پرور استان در ساعت 13 همان روز به استقبال این آلاله های خوش نام در محل میدان بسیج گرگان می روند.

وی افزود: بعد از مراسم استقبال جهت اجرای مراسم وداع  و تشییع و تدفین 2 شهید به شهرستان آزادشهر رفته و 2 شهید نیز در گرگان خواهند ماند.

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه نینوا استان با اشاره به زمان مراسم های وداع این چهار شهید گمنام، تصریح کرد: در روز شنبه (28 بهمن) همزمان با نماز مغرب و عشا مراسم وداع با 2 شهید در دانشگاه آزاد اسلامی گرگان و مراسم وداع با 2 شهید دیگر در مسجد جامع شهرستان آزادشهر برگزار می شود.

وی در خصوص زمان و مکان مراسم تشییع و ندفین، اظهارداشت: مراسم تشییع 2 شهید در شهرستان گرگان ساعت 8:30 صبح روز یکشنبه (29 بهمن) از محل معراج شهدای گرگان (بهداری سپاه)  به سمت چهارراه شهدا انجام و جهت تدفین به دانشگاه آزاداسلامی گرگان منتقل  خواهد شد و مراسم تشییع 2 شهید دیگر در آزادشهر ساعت 9 صبح از محل فلکه مرکزی انجام و جهت تدفین به دانشگاه آزاد اسلامی آزادشهر منتقل خواهد شد.

خالقی با اشاره به مشخصات این شهدای گرانقدر، گفت: یکی از شهدایی که در دانشگاه آزاد گرگان تدفین می شود 22 ساله و مربوط به عملیات کربلای 6 در منطقه سومار و دیگری نیز 22 ساله و مربوط به عملیات محرم در منطقه شرهانی تفحص شده اند.

وی خاطرنشان کرد: یکی از شهدایی که در دانشگاه آزاد اسلامی آزادشهر تدفین خواهد شد 25 ساله و مربوط به عملیات بیت المقدس 5 در منطقه پنج وین و دیگری 26 ساله و مربوط به عملیات بدر در منطقه شرق دجله تفحص شده اند.

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه نینوا استان گلستان در پایان از آحاد امت شهید پرور استان گلستان بویژه مردم شریف شهرستان های گرگان و آزادشهر جهت حضور باشکوه و حماسی در مراسم های این شهدای عزیز و گرانقدر دعوت کرد./شبستان

پایان پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع یک + دو؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*