تاریخ انتشار: 21-11-1396, 07:12 کد خبر: 2071 نسخه چاپی: چاپ
مسول نمایندگی ولی فقیه سپاه بندرترکمن:

22 بهمن سد محکمی در برابر پروژه نفوذ و جنگ نرم دشمنان است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بندرترکمن گفت: همانگونه که مقام معظم رهبری بارها اشاره کرده‌اند، پروژه نفوذ برای کشور ما یک تهدید جدی محسوب می‌شود لذا حضور باشکوه و با عظمت مردم در راهپیمایی 22 بهمن ماه سد محکمی در برابر پروژه نفوذ و جنگ نرم دشمنان است.

به گزارش طوبی گلستان به نقل از آوای ترکمن، حجت الاسلام مجتبی طاهری در آستانه سی ونهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مصاحبه با خبرنگار ما اظهار داشت: اجتماع پرشور مردم در روز 22 بهمن نشان مى دهد كه دشمنان و منافقان موفق به جداكردن مردم از انقلاب نشده و مردم هنوز پايبند به نظام و انقلاب اسلامى هستند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بندرترکمن افزود: انقلاب اسلامی نظامی است که بدون وابستگی به قدرت‌ها اداره می‌شود و تنها اتکایش به نصرت الهی و مردم است؛از این رو حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن مهر تاییدی بر نظام جمهوری اسلامی است.

وی تصریح کرد: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان می دهد مردم با اساس و بنیان نظام و انقلاب همراه هستند و هرگونه حرکتی که این بنیان را تهدید کند مردم در مقابلش می ایستند.

حجت الاسلام طاهری اذعان داشت:انقلاب اسلامی ایران به قدری با شکوه و تاریخ‌ساز بود که همچنان در تمام بیداری‌های اسلامی به عنوان یک الگوی مهم از آن یاد می شود لذا طبیعی خواهد بود که مورد حمایت با شکوه مردم قرار گیرد.

وی عنوان کرد: حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن ماه هر سال نسبت به سالهای گذشته پررنگ‌تر و باشکوه‌تر می‌شود که این موضوع نشان از بصیرت و آگاهی ملت بزرگ ایران در راستای دفاع از کشور و ولایت فقیه دارد.

مسول نمایندگی ولی فقیه درسپاه بندرترکمن خاطر نشان کرد: همانگونه که مقام معظم رهبری بارها اشاره کرده‌اند، پروژه نفوذ برای کشور ما یک تهدید جدی محسوب می‌شود لذاحضور باشکوه و باعظمت مردم در راهپیمایی 22 بهمن ماه سد محکمی در برابر پروژه نفوذ و جنگ نرم دشمنان است.

حجت الاسلام طاهری تاکید کرد: یکی از ویژگی‌های مهم انقلاب اسلامی ایران پایه‌ریزی آن بر مبنای دین مبین اسلام است که در معنای واقعی کلمه این انقلاب یک انقلاب خدایی و دین آن بهترین دین خداست.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع یک + سه؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*