تاریخ انتشار: 6-10-1395, 11:57 کد خبر: 207 نسخه چاپی: چاپ
نمایندگی ولی فقیه در سپاه بندرترکمن:

9دی روز خالص کردن انقلابیون واقعی از انقلابیون ناخالص بود

مسول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بندرترکمن اظهار داشت: 9دی روز خالص کردن انقلابیون واقعی از انقلابیون ناخالص بود ، روز شناخت واقعی چهره های به ظاهر انقلابی که در واقع انقلابی نبودند لذا حماسه روز بیعت با امام و شهدا و ولایت مطلقه فقیه و بیعتی مجدد با انقلاب اسلامی و آرمانهای آن بود.

به گزارش طوبی گلستان به نقل از آوای ترکمن، در آستانه حماسه 9دی مسول نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسدارن بندرترکمن با اشاره به اهمیت تاریخی این حماسه در مصاحبه با خبرنگار ما اظهار داشت:اهمیت این حماسه بسیار والاست چرا که در این ماجرا همه جبهه کفر و عناصر داخلی آنها در مقابل اسلام و انقلاب قرار گرفتند.

حجت الاسلام مجتبی طاهری افزود: 9دی روز خالص کردن انقلابیون واقعی از انقلابیون ناخالص بود ، روز شناخت واقعی چهره های به ظاهر انقلابی که در واقع انقلابی نبودند لذا حماسه روز بیعت با امام و شهدا و ولایت مطلقه فقیه و بیعتی مجدد با انقلاب اسلامی و آرمانهای آن بود.

وی با اشاره به جاودانی این حماسه در تاریخ انقلاب اسلامی تصریح کرد:دشمنان ومعاندان نظام با فتنه گری و بازی کردن با اعتقادات مردم انقلابی ایران و اغتشاش خیابانی علاوه بر خسارات مادی ومعنوی در جامعه درصدد براندازی انقلاب اسلامی بودند اما مردم با بصیرت کشور دریافتند که عناصر کف خیابان فراتر از مطالبات انتخاباتی و انقلابی پا را فراتر گذاشته اند لذا با شور انقلابی خودجوش به میدان آمدند و این حماسه ماندگار را به نمایش گذاشتند.

طاهری با اشاره به شکست دشمنان در این حماسه اذعان داشت: مهمترین پیام های این حماسه را در انقلابی بودن مردم و مردمی بودن این انقلاب می توان جستجو کرد لذا امت با بصیرت زمانی که دریافتند این انقلاب در خطر است دشمنان نظام را مایوس و نا امید ساختند.

مسول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بندرترکمن خاطر نشان کرد: برای حراست از دستاوردهای این حماسه ، درس دشمن شناسی در بین مردم و خواص لازم است اما مردم در این حماسه نشان دادند که بصیرت مردمی بالاتر از بصیرت برخی از خواص است.

وی یادآور شد: برای جلوگیری از ضربه دشمن به نظام مهمترین عامل توجه به نفوذ است مساله ای که مقام معظم رهبری همواره در سخنان گهربار خود به این مساله حساس و مهم اشاره داشته اند که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع هفت + دو؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*