تاریخ انتشار: 20-11-1396, 06:00 کد خبر: 2065 نسخه چاپی: چاپ
رییس اداره تبلیغات اسلامی بندرترکمن:

راهپیمایی ۲۲ بهمن نشانگر اقتدار انقلاب اسلامی است

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بندرترکمن گفت: تظاهرات و راهپیمائی مردم در22بهمن نماد حضور مردم در پاسداری از ارزش ها و آرمان های والای انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن و پشتوانه مردمی نظام به عنوان اصلی ترین پشتوانه و سرمایه کشور می باشد.

به گزارش طوبی گلستان به نقل از آوای ترکمن ، در آستانه سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی حجت الاسلام جعفر کوهستانی در مصاحبه با خبرنگار ما اظهار داشت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تنها نظامی است در دنیا که اتکایش به نصرت الهی و مردم است؛از این رو حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن مهر تاییدی برای نظام جمهوری اسلامی است.

وی افزود: تظاهرات و راهپیمائی مردم در22بهمن نماد حضور مردم در پاسداری از ارزش ها و آرمان های والای انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن و نشانگر اقتدار و پشتوانه مردمی نظام به عنوان اصلی ترین پشتوانه و سرمایه کشور می باشد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بندرترکمن تصریح کرد: بی شک حضور مردم در راهپیمایی 22بهمن، صحنه نمایش بیداری و هوشیاری ملت اسلامی، اتحاد و همدلی آنان و توجه به سرنوشت کشور و اعلام بیزاری از دشمنان نظام اسلامی است که از یکسو موجب دلگرمی و نویدی برای دوستان نظام اسلامی است و از سوی دیگر توطئه های دشمنان داخلی و خارجی انقلاب اسلامی را خنثی خواهد نمود.

حجت الاسلام کوهستانی اذعان داشت: اهمیت حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن هر سال نسبت به سال گذشته بیشتر می‌شود و این اهمیت و حضور هیچ‌گاه فروکش نکرده است ،چون با گذشت هرسال توطئه‌های دشمنان علیه منافع نظام بیشتر می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: مردم ایران با داشتن رهبری بصیر و آگاه دشمن خود را خوب می شناسند،لذا حضور مردم در راهپیمایی امسال محقق کننده تمامی منافع نظام و برطرف کننده تمامی ضررهای احتمالی است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بندرترکمن تاکیدکرد:حضور در راهپیمایی 22 بهمن امسال، بیش از هر سالی ضرورت دارد و این حضور باعث می شود که آمریکا و ایادیش دریابند اعمال تحریم های غیر انسانی شان هیچ تاثیری بر نگرش مردم ایران در خصوص حکومت جمهوری اسلامی ندارد و تا پای جانشان پای آن نظام و خون شهدا ایستاده اند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع یک + یک؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*