تاریخ انتشار: 4-10-1395, 12:27 کد خبر: 194 نسخه چاپی: چاپ
حجة الاسلام محمد زاده؛

9 دی، زنده نگه داشتن ارزش ولایت پذیری است/ 9 دی مانند پیروزی در دفاع مقدس، باید ماندگار شود

مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان استان گلستان گفت: نه دی قرار گرفتن مردم در کنار هم و ایجاد اقیانوس بصریت و چشمه زلال اطاعت از رهبری است.

به گزارش طوبی گلستان؛ حجت الاسلام سید جواد محمدزاده مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان استان گلستان در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران در پهنای تاریخ جهان بی بدیل است چراکه درهیچ قیام ونهضتی و انقلابی رهبری شخصی عالم و درنهایت اخلاص و تقوا ، مجاهد ، و یک شخص اندیشمند و دور اندیش وجود ندارد .

حجة الاسلام محمد زاده تصریح کرد: عموم مردم نیز در هیچ حرکت اجتماعی سیاسی به اجماع نرسیده بودند لذا در جوامع انسانی در قاره ها کودتا و شورش نقش اساسی دارد و گروه های مختلف با هم یک جریانی را راه می اندازند ولی در حکومت اسلامی مردم شهر ور روستا  وکوی وبرزن کفن پوشان ندای امام و رهبرشان را لبیک گفته و با خون خود از ولایت اطاعت و با طاغوت مبارزه کردند.

مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان استان گلستان گفت: به نگاهی گذارا می توان دریافت اکثر مکاتب و دول در قیام ها  کشور گشایی ، مال اندوزی ، شهوت پرستی و ..... بوده است و حکومت ها مسیر ظلم را دوباره به نحوی دیگر پیموده اند و از نظر اندیشه و ایدئولوژی هیچ ندارند، اما در انقلاب اسلامی امام خمینی ره مکتب عدالت و ولایت و مبارزه با ظلم را بر افراشت و این را به تمام جهان صادر کردند.

وی با اشاره به نقش بالای مقام معظم رهبری در تداوم انقلاب اسلامی تاکید کرد: این انقلاب اسلامی اکنون تحت زعامت مقام معظم رهبری و رهبری های حکیمانه ایشان مورد طمع دشمنان اسلام وانقلاب بوده است و نقش اساسی در تداوم و تعالی یک حکومت موضوع آگاهی و بصریت است .

محمد زاده خاطر نشان کرد: نه دی نیز یکی از مظاهر این آگاهی است و تجلی قدرت ولایت و رهبری در به صحنه آوردن مردم برای حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی بوده است.

مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان استان گلستان با تاکید بر این مطلب که دشمن به بهانه انتخابات تیشه به ریشه انقلاب میخواستند بزنند متذکر شد: دشمن خبیث اسلام و انقلاب تمام قوای خود را جمع کرده بود که به بهانه انتخابات مردم را در مسیر باطل تبر نا آگاهی بدستشان بدهد و تیشه به ریشه انقلاب بزنند ولی با تدبیر و درایت مقام معظم رهبری و حضور آگاهانه مردم این نقشه برآب شد.

نه دی و تجمع مردم، زنده نگه داشتن ارزش ولایت پذیری است

کارشناس مسائل مذهبی حرکت 9 دی را چشمه زلال اطاعت از رهبری دانست و افزود: نه دی قرار گرفتن مردم در کنار هم و ایجاد اقیانوس بصریت و چشمه زلال اطاعت از رهبری است.

وی خاطر نشان کرد: اگر قرار است یک آرمان زنده بماند باید ارزشهای آن زنده باشد لذا حضور مردم و آحاد یک جامعه در تجمع نه دی مظهر زنده بودن وحیات ارزشهای قیام است.

9 دی مانند پیروزی در دفاع مقدس، باید ماندگار شود

محمد زاده با شباهت هشت سال جنگ تحمیلی و هشت ماه فتنه 88 بیان کرد: به فرموده مقام معظم رهبری هشت سال جنگ تحمیلی وهشت ماه فتنه از مقایسه های عجیب ودقیق ایشان بوده است و این اتفاق مساله ای ساده نبوده است .

مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان استان گلستان علت زنده نگه داشتن 9 دی را پیروزی در جنگ نرم دانست و افزود: اگر موفقیت ما در جنگ هشت ساله دفاع مقدس موجب خوشحالی و شعف است پیروزی در جنگ نرم و روانی ور سانه ای با میلیاردها دلار پول دشمن قطعا باید ماندگار بماند .

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع نه + دو ؟ (به عدد)- برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*