تاریخ انتشار: 2-09-1396, 12:23 کد خبر: 1752 نسخه چاپی: چاپ
مسئول نمایندگی نهاد رهبری در دانشگاه:

یکی از ارکان مهم جمهوری اسلامی وحدت است

مسئول نمایندگی نهاد رهبری در دانشگاه گفت: یکی از ارکان مهم جمهوری اسلامی که باعث پیشرفت روز افزون ما است وحدت و هم دلی است.

به گزارش طوبی گلستان؛ حجة الاسلام والمسلمین حسن علی مازندارنی در جمع بسیجیان دانشگاه و حوزه های علمیه اظهار کرد: خدا را شاکریم که ما  در زمانی به دنیا آمدیم که در مسیر انقلاب و اسلام گام برداشته و برای دفاع از اسلام به عنوان بسیجی فعالیت می کنیم.

مسئول نمایندگی نهاد رهبری در دانشگاه تصریح کرد: جمهوری اسلامی ما یکی از ارکان مهمش وحدت است، بخواهیم و نخواهیم در جامعه به عنوان یک بسیجی موثر هستیم، چه بهتر که بتوانیم برای خشنودی رهبر عزیزمان گام برداریم.

حجة الاسلام مازندرانی ادامه داد: نشست حوزه و دانشگاه اگر هیچ خروجی نداشته باشد بسیار منشاء برکات در دل آن نهفته است، باید ما بسیجیان در هر موقعی با یکدیگر باشیم و این همبستگی و هم دلی است که ما را در راه انقلاب پیروز می کند.

وی ادامه داد: زمانی که خبر آزاد شدن اخرین شهر تحت سیطره داعش را شنیدیم بسیار خرسند شدیم، هر جایی خبر پیروزی اسلام در مقابل کفر شنیده شود باعث شادمانی است.

مسئول نمایندگی نهاد رهبری در دانشگاه در پایان تاکید کرد: زمان انقلاب بسیاری از افراد بودند که در این نظام فعالیت می کردند ولی می خواستند تیشه به ریشه اسلام و انقلاب بزنند، باید مراقب این افراد باشیم، این افراد هم امروزه در لباس نظام به فکر نابودی آن هستند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع یک + دو؟ (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*