تاریخ انتشار: 17-08-1396, 10:11 کد خبر: 1699 نسخه چاپی: چاپ
رئیس شورای بسیج رسانه استان گلستان :

جشنواره ابوذر به دنبال ارتقاء فضای رسانه ای است / آثار برتر به جشنواره کشوری ارسال می شود

رئیس شورای بسیج رسانه استان گلستان گفت: آثار برگزیده جشنواره رسانه‎ای ابوذر استان برای رقابت در سطح کشور به جشنواره رسانه‎ای ابوذر کشور راه پیدا می‎کند.

به گزارش طوبی گلستان؛ علی منصوری رضی رئیس شورای بسیج رسانه استان گلستان در جمع اصحاب رسانه با اشاره به اینکه جشنواره رسانه ای ابوذر با 3 محور اساسی در گرگان اجرا خواهد شد، اظهارکرد: جشنواره رسانه‎ای ابوذر با نگاه ارتقاء کمی و کیفی در حوزه رسانه‎ای و بهبود فضای رسانه‎ای استان با توجه به اهداف در نظر گرفته شده جشنواره ‎برگزار می‎شود.

وی با اشاره به اینکه می خواهیم نگاه نو در بین اصحاب رسانه استان ایجاد کند ، تصریح کرد: جشنواره رسانه‎ای ابوذر درصدد این است که با بازنگری آثاراصحاب رسانه استان گلستان با اهداف تعیین شده به هدایت رسانه‎ها نسبت به اهداف عالی و متعالی نظام جمهوری اسلامی اقدام کند.

رئیس شورای بسیج رسانه استان گلستان با بیان اینکه آثار جشنواره در دو مرحله مقدماتی و نهایی مورد بررسی قرار می گیرد ، افزود: رسانه ها استقبال خوبی را در دو سال برگزاری این جشنواره داشته اند که در سال گذشته حدود یک هزار اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده بود.

وی اذعان داشت:  بسیج رسانه در تلاش است با برگزاری این قبیل جشنواره ها در ایفاء نقش خبرنگاران برای حوزه وظیفه انقلابی آنها کمک کند.

منصوری خاطرنشان کرد: آثار برگزیده جشنواره رسانه‎ای ابوذر استان برای رقابت در سطح کشور به جشنواره رسانه‎ای ابوذر کشور راه پیدا می‎کند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
سوال امنيتی:
حاصل جمع دو + سه = (به عدد) - برای تشخیص ربات از انسان
پاسخ:*